تحویل نخستین ایستگاه راه‌آهن غرب کشور به ناوگان ریلی

تحویل نخستین ایستگاه راه‌آهن غرب کشور به ناوگان ریلی

http://www.bananews.ir/سرپرست ایستگاه راه آهن ملایر از تحویل این ایستگاه به ناوگان ریلی کشور خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فرهاد احمدی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اعلام این خبر، تصریح کرد: ایستگاه راه‌آهن ملایر به دلیل تکمیل نبودن و وجود نقایصی از سوی پیمانکار تحویل ناوگان ریلی کشور نشده بود که پس از مهلت سه ماهه برای بهسازی خطوط و مرتفع کردن نقایص موجود، این ایستگاه به راه‌آهن اراک تحویل داده شد.

وی افزود: کارها بر روی تعمیرات و بهسازی خط همچنان در حال انجام است و از این پس ناوگان ریلی کشور مدیریت لازم بر روی این گونه موارد در ایستگاه راه‌آهن ملایر را خواهد داشت.

احمدی با بیان اینکه وضعیت ایستگاه پس از تحویل به ناوگان ریلی، از نظر بودجه و خدمات بهتر خواهد شد، گفت: در صورت تحویل ایستگاه توسط راه‌آهن کشور و یا شرکت قطارهای مسافری رجاء، بخش‌هایی مانند بلیت فروشی، اطلاعات و سایر امکانات رفاهی مورد نیاز در ایستگاه ایجاد خواهد شد.

وی یادآور شد: در حال حاضر تنها قطار مسافربری ملایر- مشهد به صورت سه روز در هفته از این ایستگاه حرکت می‌کند و پیگیری برای اضافه کردن خط ملایر – تهران و یا سایر خطوط از سوی مسئولان در حال انجام است.

ایستگاه راه آهن ملایر به عنوان نخستین ایستگاه راه‌آهن غرب کشور، در ۱۴ مهرماه سال ۹۰ توسط رییس جمهور و هیات دولت افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

    نظرات