عملیات عمرانی پل روگذر «شهدای قراملک» به پیشرفت ۶۳ درصدی رسید/ تاخیر در اجرای پروژه به سبب جابجایی لوله اصلی گاز شهری

عملیات عمرانی پل روگذر «شهدای قراملک» به پیشرفت ۶۳ درصدی رسید/ تاخیر در اجرای پروژه به سبب جابجایی لوله اصلی گاز شهری

به گزارش شهریار ، یعقوب هوشیار صبح امروز در بازدید از روند اجرای تقاطع غیرهمسطح «شهدای قراملک» ضمن عذرخواهی از شهروندان به جهت تاخیر در افتتاح این پروژه، اظهار کرد: از امروز ۲۶ خرداد نصب قطعات سگمنتال ضلع شرقی پل آغاز شده و جانمایی قطعات این ضلع تا ۱۰ روز به اتمام می‌رسد.

هوشیار ادامه داد: کوله‌های ضلع شرقی این تقاطع تولید شده و به زودی نصب خواهد شد و پس آن نیز در اسرع وقت نصب قطعات بتنی ضلع غربی پل آغار می‌شود.

وی ضمن اعلام اینکه ۷۰ درصد قطعات بتنی پل تولید شده، افزود: این پل روگذر به طول ۵۳۰ متر و عرض ۲۴ متر در بلوار کارگر در حال احداث بوده و تنها ۸۰ قطعه  سگمنتال بتنی برای اتمام پل باقی‌مانده است که تاکید ما سرعت بخشیدن به عملیات و تولید روزانه سه قطعه بتنی است به طوری که در ۲۰ تیر عملیات تولید قطعات بتنی پایان می‌یابد.

شهردار تبریز با هدف تسریع عملیات اجرایی، دستورات لازم برای تامین مالی این پروژه را صادر کرد و گفت: با اتمام و بهره برداری از این روگذر شاهد تحول بزرگ ترافیکی و تسهیل تردد در محدوده غرب تبریز و روان سازی ترافیک شهری خواهیم بود.

هوشیار ضمن پوزش از شهروندان فهیم تبریز به جهت تاخیر پیش آمده در افتتاح این پروژه بیان کرد: به سبب واقع شدن لوله اصلی گاز شهری در محل این پروژه و تاخیر جابجایی آن در زمستان سال گذشته، بهره برداری  پروژه از زمانبندی عقب مانده است.

وی همچنین انتقال تکنولوژی احداث پل سگمنتال برای اولین بار در تبریز، راه اندازی کارخانه تولید قطعات سگمنتال بتنی این تکنولوژی توسط خود شهرداری و اجرای عملیات عمرانی پروژه طی مدت تقریبا هشت ماه را نشانگر توانمندی عمرانی مطلوب مجموعه‌های شهرداری تبریز دانست.

شهردار تبریز در پایان تصریح کرد: با تلاش‌های تمامی دست اندر کاران، عملیات عمرانی پروژه تسریع یافته و بزودی زیر بار ترافیکی می‌رود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات