متقاضیان مسکن‌ویژه تا امروز ۱۷۰۰ نفر

متقاضیان مسکن‌ویژه تا امروز ۱۷۰۰ نفر

http://www.bananews.ir/مدیرکل سازمان مسکن‌وشهرسازی استان تهران اعلام کرد: طی هفته گذشته در مدت ۶ روز ثبت‌نام از متقاضیان طرح مسکن‌ویژه، ۱۷۰۰ نفر با اسم‌نویسی در بانک‌مسکن مبلغ اولیه ۲۰ میلیون تومان را پرداخت کردند.

تقی رضایی همچنین از ادامه ثبت‌نام در این هفته برای بقیه متقاضیان و شروع فاز دوم ثبت‌نام تکمیلی برای گروه اول از امروز خبر داد و گفت: این افراد باید از امروز با ورود به سامانه Tehran.maskanmehr.net تمامی اطلاعات خواسته‌شده در سامانه را تکمیل کنند.

وی به خبرگزاری‌مهر افزود: پس از تکمیل اطلاعات، برای اینکه این اطلاعات خوداظهاری متقاضی منظور شود از نسخه پایانی پرینت بگیرند و پس از امضا و اثرانگشت آن را اسکن کرده و دوباره درسامانه قرار دهند. وی در خصوص موضوع مالکیت بعد از سال ۸۴ افزود: متقاضیانی که از تاریخ ۱ فروردین ۸۴، مالکیتی به نام خود یا همسرشان داشته باشند یا اینکه نقل و انتقالی انجام داده باشند شامل این طرح (مسکن ویژه شهر تهران) نمی‌شود.

رضایی تصریح کرد: حتی اگر هم‌اکنون مالکیت ساختمان برای آنها نباشد اما اگر وام مسکن به نام آنها بوده باشد یا اینکه نقل و انتقال را ثبت نکرده باشند نمی‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند زیرا برای ما مدرک مهم است و باید مدرک ارائه شده معتبر باشد.

    نظرات