انصرافی‌های مسکن ویژه تهران از امروز اقدام کنند

انصرافی‌های مسکن ویژه تهران از امروز اقدام کنند

ثhttp://www.bananews.ir/بت نام متقاضیان مسکن ویژه تهران از طریق سامانه از اول مهرماه اعلام و به صورت اینترنتی آغاز شد و تا روز دهم مهرماه ادامه دارد. اما در این بین برای کسانی که تصمیم به انصراف دارند نیز فرصت لازم ایجاد شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) تا پایان روز ششم مهرماه متقاضیان فرصت افتتاح حساب ۲۰ میلیون تومانی در یکی از شعب بانک مسکن داشتند. فرصتی که پایان یافت و به گفته تقی رضایی - مدیرکل مسکن و شهرسازی تهران - فعلا برنامه‌ای برای تمدید مهلت آن وجود ندارد.

اما هستند کسانی که ۲۰ میلیون تومان را واریز کرده‌اند اما بنا به هر دلیلی که شاید ناتوانی در پرداخت دیگر اقساط آن مهم‌ترین آن باشد، قصد انصراف داشته باشند؛ در صورتی که متقاضیان پس از واریز وجه اولیه، تقاضای انصراف داشته باشند، باید از امروز - هشتم مهرماه – ساعت ۱۱ با دریافت فرم انصرافی به شعبه بانک مسکن مربوطه مراجعه کنند.

این افراد باید از ساعت ۱۱ امروز پس از ورود کد ملی و سریال شناسنامه و شماره حساب وارد سایت شده و برگه انصراف را دریافت و به شعبه بانک مسکن مربوطه مراجعه کنند.

دیگر افرادی که قصد ثبت نام و پرکردن فرم برای طی مراحل بعدی را دارند تا دهم مهرماه می توانند به سامانه Tehran-maskanmehr.net مراجعه کنند.

ساخت مسکن ویژه تهران در تهرانسر آغاز شده است. این طرح برای ساخت ۴۵۰۰ واحد برنامه‌ریزی شده است در حالیکه تنها ۲۲۰۰ نفر ثبت نام کرده اند.

این طرح شامل آپارتمان‌هایی ۵ طبقه و در مجموع ۱۰ واحدی است که با امکاناتی چون آسانسور، انباری و پارکینگ تکمیل می‌شود.

پیش از این اعلام شده بود در دیگرمناطق تهران نیز طرح مسکن ویژه اجرا می شود، اما با توجه به استقبال کم از واحدهای تهرانسر، ساخت مسکن ویژه در مناطق دیگر در صورت تکمیل طرح در تهرانسر اجرایی خواهد شد.

    نظرات