کجای تهران برای خرید مسکن ارزان است؟

کجای تهران برای خرید مسکن ارزان است؟

http://www.bananews.ir/روز گذشته محله‌هایی همچون دوراهی قپان، میدان قزوین، خیابان دامپزشکی، سینای غربی، سه راه آذری، مولوی، مسعودیه، رسالت، بلوارمعلم، نواب، تهران نو، شهرری، افسریه، وحدت اسلامی، خیابان مدنی، سولقان، خانی آباد نو و خاوران در بازار مسکن به عنوان محله‌هایی که قیمت هر متر مربع واحدهایی با کاربری مسکونی کمتر از ۲ میلیون تومان پیشنهاد می‌شود، به خریداران مسکن در قالب فایل‌های آگهی معرفی شدند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) روزنامه دنیای اقتصاد ضمن اشاره به خبر فوق نوشت: متراژ این دسته از واحدهای مسکونی بین ۳۷ متر مربع تا ۱۰۰ متر مربع است و از سوی دیگر بنای آنها به دلیل چند سال ساخت یا نوساز بودن بسیار متنوع است.

البته تعداد محدودی از واحدهای مسکونی که ارزش هر متر مربع آنها کمتر از ۲ میلیون تومان است از سند قولنامه‌ای برخوردار هستند و همچنین واحدهایی که از کوچک‌ترین متراژها بهره‌مند هستند از امتیاز وام خرید برخوردارند.

شواهد نشان می‌دهد که این واحدها ممکن است امکانات معمولی (پارکینگ، آسانسور و انباری ) را شامل حال خریداران کنند و از طرف دیگر برخی از واحدها در طبقه زیر همکف واقع شده‌اند.

برای مثال:یک واحد مسکونی با متراژ ۸۰ متر مربع با کلیه امکانات؛ اما با سند قولنامه‌ای متری یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

از سوی دیگر در خیابان وحدت اسلامی تعدادی واحد مسکونی ۶۵ و ۷۰ متری نوساز با قیمت متری یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان آماده تحویل به خریدار است.

    نظرات