بهره برداری از سامانه  اینترنتی هوشمند سیبا (بازرسی اسانسور)

بهره برداری از سامانه اینترنتی هوشمند سیبا (بازرسی اسانسور)

http://www.bananews.irسامانه هوشمندی با نام سیستم یکپارچه بازرسی آسانسور ( سیبا ) در اداره کل استاندارد خوزستان به بهره برداری رسید .

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) رضا دهدشتی زاده مدیر کل استاندارد خوزستان گفت: این سامانه هوشمند که سیستم یکپارچه بازرسی آسانسور ( سیبا ) نام دارد با هدف غیر حضوری کردن مراحل صدور تائیدیه ایمنی آسانسور در استان و در جهت کاهش اتلاف وقت و انرژی و رفع مشکلات ، سالم سازی ، نظارت دقیق بر فرآیند صدور تاییدیه ایمنی آسانسور انجام می شود. این سیستم با قابلیت پوشش کلیه شهرستان ها و مناطق فاقد نمایندگی استاندارد همچنین با قابلیت دسترسی اینترنتی و بهره گیری از دفاتر خدمات ارتباطی و پیشخوان های دولت در این اداره کل طراحی و به بهره برداری رسیده است .

بر اساس گزارش روابط عمومی ، مدیر کل استاندارد خوزستان افزود :متقاضیان یا شرکت های نصاب آسانسور در استان خوزستان جهت دریافت تائیدیه ایمنی آسانسور ، به سامانه هوشمند (سیبا) به آدرس اینترنتی(http://syba.khz-standard.com) مراجعه و درخواست خود را بصورت اینترنتی ثبت می کنند. سامانه بصورت خودکار یکی از شرکت های بازرسی را معرفی می کند. پس از آن سیستم یک کد رهگیری جهت مراجعات بعدی به درخواست اختصاص میدهد ، درخواست به شرکت بازرس ارجاع میگردد و متقاضی به شرکت بازرس تعیین شده مراجعه می کند و پس از طی مراحل بازرسی از آسانسور نصب شده مدارک مورد نیاز ( بصورت الکترونیکی) از شرکت بازرس از طریق سیستم سیبا به اداره کل ارسال میشود. کارشناسان بخش آسانسور پس از بررسی مدارک و با تائید در سامانه گواهی به وسیله سیستم سیبا صادر و تحویل متقاضی میگردد .

 

    نظرات