نوبت‌دهی ثبت نام مرحله جدید مسکن مهر پرند به پایان رسید

نوبت‌دهی ثبت نام مرحله جدید مسکن مهر پرند به پایان رسید

ثبت نام مرحله جدید مسکن مهر شهر پرند با ظرفیت ۱۰ هزار واحد مسکن از تاریخ ۱۵ شهریورماه آغاز شد و تا ۶ شهریورماه ظرفیت نوبت دهی آن به پایان رسید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند اعلام کرد: ثبت نام مرحله جدید مسکن مهر جهت تکمیل ظرفیت موجود به تعداد ۱۰ هزار واحد در شهر پرند صورت پذیرفت و همه روزه متقاضیان جهت دریافت نوبت ثبت نام به شرکت عمران شهر پرند مراجعه داشتند.

http://www.bananews.ir/قلعه نویی با بیان اینکه ثبت نام مرحله جدید از تاریخ ۱۵ شهریور ماه آغاز شد، اظهار کرد: با اطلاع رسانی قبلی تعداد زیادی متقاضیان همه روزه با مراجعه به شرکت عمران شهر پرند خواهان مسکن مهر در این شهر بوده و در همین راستا واحد کارگزاری این شرکت روزانه اقدام به تشکیل ۳۰۰ پرونده برای متقاضیان کرده است.

وی افزود: با توجه به استقبال کثیری از مردم در ثبت نام مرحله جدید و به منظور جلوگیری از هر گونه بی نظمی، شرکت عمران شهر پرند اقدام به نوبت دهی به افراد داشته که آخرین مرحله نوبت دهی تا ۶ شهریور ماه ادامه داشت و هم اکنون ثبت نام از افرادی که نوبت قبلی دریافت کرده اند صورت می پذیرد.

قلعه نویی پرند با ارائه گزارشی از روند ثبت نام مسکن مهر در شهر پرند بیان کرد: از فروردین سال ۱۳۹۰ بر اساس دستور العمل ثبت نام و واگذاری مسکن مهر از سوی وزارت راه و شهرسازی اقدام به ثبت نام انفرادی کرد.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر پرند ادامه داد: این ثبت نام تا ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری ادامه داشت و به دلیل ساماندهی پرونده های تعاونی ها ثبت نام از متقاضیان در تاریخ مذکور متوقف و با توجه به ظرفیت ۱۰ هزار واحد مسکونی، مجددا ثبت نام مسکن مهر در پرند آغاز شد که در حال حاضر ظرفیت نوبت دهی جهت ثبت نام در این شهر به پایان رسیده است.

قلعه نویی از ثبت نام ۵ هزار متقاضی به عنوان ذخیره خبر داد و گفت: ظرفیت ثبت نام مرحله جدید برای ۱۰ هزار واحد مسکونی صورت پذیرفت اما با توجه به عدم شرایط لازم برخی از ثبت نام کنندگان و عدم احراز ۵ سال سابقه سکونت در استان تهران طبیعتا تعدادی ریزش و انصرافی را خواهیم داشت که برآورد ما حدود ۵ هزار انصرافی است بنابراین به ۵ هزار متقاضی نیز به عنوان ذخیره نوبت داده شد تا بر حسب اولویت بندی از آنان ثبت نام به عمل آید.

 

    نظرات