کسب رتبه سوم شرکت ساخت و توسعه در ارزیابی عملکرد

کسب رتبه سوم شرکت ساخت و توسعه در ارزیابی عملکرد

http://www.bananews.ir/در کنار کسب رتبه نخست وزارت راه و شهرسازی در ارزیابی عملکرد سال ۹۰، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور موفق به کسب مقام سوم در بین سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه این وزارتخانه شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور، مدیرکل پیگیری و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات با اعلام این مطلب گفت: طی یک ارزیابی جامع عملکرد سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی در سال ۹۰ مورد بررسی قرار گرفت و پس از تایید مستندات و مدارک موجود رتبه‌های برگزیده اول تا سوم معرفی شدند.

مجتبی خدادادی افزود: در نهایت ستاد وزارت راه و شهرسازی مقام اول، سازمان هواشناسی کشور مقام دوم و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل به همراه سازمان ملی زمین و مسکن به‌طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.

وی همچنین از کسب رتبه نخست وزارت راه و شهرسازی در بین کلیه وزارتخانه‌ها خبر داد و گفت: بنا بر گزارش معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور، وزارت راه و شهرسازی موفق به کسب رتبه نخست در بین ۲۹ وزارتخانه و سازمان‌های وابسته به نهاد ریاست‌جمهوری در ارزیابی عملکرد سال ۹۰ شده است.

او ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی با کسب ۱۹۰۴ امتیاز توانسته است به مقام اول ارزیابی ادارات دولتی سراسر کشور دست یابد. شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور نیز با کسب ۱۸۲۳ امتیاز توانسته است در بین سازمان‌های تابعه این وزارتخانه به مقام سوم برسد.

خدادادی درخصوص ارزیابی عملکرد سالانه وزارتخانه‌ها و شرکت‌های تابعه تصریح کرد: در راستای استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد هر ساله در دستگاه‌های اجرایی کشور، وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی ارزیابی عملکرد صورت می‌گیرد که براساس آن هشت شاخص با مجموع ۲۰۰۰ امتیاز در نظر گرفته می‌شود. استقرار و توسعه دولت الکترونیک، عدالت استخدامی و نظام پرداخت، ساماندهی نیروی انسانی، اصلاح ساختار و تمرکززدایی، استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد و ارتقای بهره‌وری، سلامت نظام اداری، توانمندسازی منابع انسانی و خدمت‌رسانی به مردم و شهروندمداری محورهای هشت‌گانه تحول اداری است که امتیازبندی‌ها براساس آنها انجام می‌پذیرد.

 

 

 

    نظرات