مهلت ملکی دستگاه‌های دولتی تمام شد

مهلت ملکی دستگاه‌های دولتی تمام شد

http://www.bananews.ir/معاون برنامه‌ریزی استانداری تهران گفت: دستگاه‌های دولتی تا پایان مهر مهلت داشتند لیست املاک منقول و غیرمنقول را به کمیته‌ای که به همین منظور در استانداری تشکیل شده ارسال کنند تا برای فروش آنها تصمیم‌گیری شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) نعمت‌ا... ترکی به فارس گفت: اموال مازاد دستگاه‌های اداری استان تهران به صورت مزایده‌ به فروش می‌رسد و ۸۰ درصد از اعتبارات حاصل از فروش این اموال به دستگاه‌های مرتبط واگذار می‌شود.

ترکی بیان کرد: ساماندهی ساختار اداری اموال منقول، غیرمنقول و مازاد دستگاه‌های استان تهران از سال‌های گذشته در دستور کار دولت و استانداری‌ها قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه بعضی از دستگاه‌های اداری، اموال مازاد خود را معرفی نکرده‌اند، بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی مانند سازمان امور اقتصادی و دارایی در این موضوع ورود کرده و نسبت به شناسایی اموال مازاد دستگاه‌های استان تهران اقدام می‌کنند.معاون برنامه‌ریزی استانداری تهران با بیان اینکه اموال مازاد اداری که دستگاه‌های دولتی دارند متعلق به آن دستگاه نیست، بلکه به کل نظام تعلق دارد، افزود: اموال مازاد به صورت مزایده‌ای به فروش می‌رسد.

 

    نظرات