جاده قدیم رشت – قزوین فردا مسدود می‌شود

جاده قدیم رشت – قزوین فردا مسدود می‌شود

 http://www.bananews.irجاده قدیم رشت – قزوین حد فاصل امامزاده هاشم تا رستم آباد، فردا، سه‌شنبه،۱۶ آبان به علت انجام عملیات عمرانی مسدود خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سرهنگ مجید جمشاد، رئیس پلیس راه گیلان با اعلام این خبر گفت: اداره‌کل راه و شهرسازی استان برای انجام عملیات انفجاری و خاکبرداری واقع در محور قدیم امامزاده هاشم به رستم آباد درخواست انسداد این محور را کرده است که پلیس راه استان ضمن هماهنگی با مسئولین امور و به منظور کمک در انجام فعالیت‌های عمرانی در استان گیلان محدودیت ترافیکی در این جاده اعمال می‌کند.

وی افزود: براین اساس، محور قدیم رشت – قزوین حد فاصل امامزاده هاشم تا رستم آباد از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ عصر روز سه‌شنبه، ۱۶ آبان به علت اجرای عملیات انفجاری و خاکبرداری در منطقه نقله‌بر مسدود می‌شود بنابراین در زمان انسداد راه، تردد وسایل نقلیه سبک از مسیر آزادراه رشت – قزوین انجام خواهد شد.

سرهنگ جمشاد خاطرنشان کرد: در زمان انسداد این راه و از ساعت ۱۰ تا ۱۶ روز سه‌شنبه ۱۶ آبان ماه تردد انواع کامیون و تریلر (خودروهای سنگین باربری) از محور امامزاده هاشم به رستم‌آباد و بالعکس ممنوع است و از کلیه رانندگان درخواست می‌شود در ساعات دارای محدودیت ترافیکی با پلیس راه و اداره‌کل راه و شهرسازی استان برای تسریع در انجام عملیات عمرانی و برقراری ایمنی عبور و مرور همکاری کنند.

 

 

 

    نظرات