مدیر عامل شهر جدید پرند: مساجد پرند برای ماه محرم برق ندارند

مدیر عامل شهر جدید پرند: مساجد پرند برای ماه محرم برق ندارند

http://www.bananews.irمدیرعامل شهر جدید پرند با گلایه از عملکرد وزارت نیرو در نحوه‌ خدمات‌رسانی به شهر پرند گفت: مساجد ساخته شده در این شهر برای استفاده در ماه محرم برق ندارند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سعید صابونی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق دستور وزیر راه و شهرسازی و تاکید او برای ساختن سه مسجد در شهر جدید پرند به منظور بهره‌برداری در ماه محرم این کار با سرعت در وقت لازم انجام شد.

وی افزود: بنا بر تاکیدات انجام شده مبنی بر وجود مساجد در شهر جدید پرند به مناسبت مراسم عزاداری در ماه محرم سه مسجد برنامه‌ریزی شده برای شهر جدید پرند ساخته شد و اکنون آماده‌ی‌ بهره‌برداری است.

مدیرعامل شهر جدید پرند اظهار کرد: کار ساخت بنا و تمامی فعالیت‌های مربوط به نازک‌کاری و آماده‌سازی بنای مسجد پایان یافته است اما امکان بهره‌برداری وجود ندارد.

صابونی خاطرنشان کرد: هیچ یک از این مساجد برق ندارد؛ برق منطقه جنوب تهران باید برای وصل کردن برق این مساجد اقدام کند اما هنوز چنین کاری صورت نگرفته است.

وی در ادامه از وزیر نیرو خواست برای حل این موضوع اقدامات لازم را انجام دهد.

صابونی پیش از این به خبرنگار ایسنا گفته بود دو هزار واحد مسکونی در شهر جدید پرند آماده‌ی تحویل به متقاضیان و صاحبان آن‌ها است. اما به دلیل وصل نبودن آب، برق و گاز این واحدها نمی‌توان صاحبان آن‌ها را در این واحدها ساکن کرد.

وی از وزارت نیرو بابت کم‌کاری در این زمینه گلایه کرد.

 

 

 

    نظرات