نقاط آبگیر در محدوده پروژه بزرگراه طبقاتی صدر ساماندهی شد

نقاط آبگیر در محدوده پروژه بزرگراه طبقاتی صدر ساماندهی شد

http://www.bananews.irبا هدف جلوگیری از خطرات احتمالی در زمان وقوع بارندگی های فصلی، نقاط آبگیر در محدوده پروژه بزرگراه طبقاتی شهید آیت ا... صدر شناسایی و ساماندهی شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد شیری معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار کرد: با هماهنگی بین شهرداری منطقه یک و عوامل اجرایی پروژه بزرگراه طبقاتی شهید آیت ا... صدر در جهت شناسایی و رفع نقاط آبگیر ، عملیات احیا ، لایروبی ، بهسازی انهار و مرمت جداول در محدوده این پروژه انجام شده است.

وی افزود: مرمت جداول و لایروبی کانال ابتدای خیابان پیشتاز در امتداد خیابان منظریه و همچنین اصلاح جداول بن بست پیشرو تا خیابان عقابی انجام شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک گفت: نصب شبکه زباله گیر قیطریه برای جلوگیری از انباشت زباله در مسیر آبرو و کانال شمال به جنوب خیابان شیراز و بازسازی نهر زیر گذر قدیمی خیابان عطاری مقدم ازجمله این عملیات بوده است.

این مقام مسئول اذعان کرد: عملیات هدایت آبهای سطحی در ۵ محور اصلی شامل اطراف میدان پیروز، خیابان زرگنده، تقاطع بزرگراه امام علی (ع) - بزرگراه شهید بابایی و... نیز توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران با اتمام پایه های پل طبقاتی ساماندهی می شود.

وی ساماندهی انهار خیابان شهید کبیری(دزاشیب ) و لوله گذاری نهر بلوار ۳۵ متری شهید اندرزگو را از دیگر اقدامات در حال اجرا دانست و گفت: با توجه به شروع فصل بارندگی و به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و ساماندهی آب های سطحی تخریب نهرهای قدیمی و برچیدن دال های بتنی در خیابان دزاشیب تا دو راهی خیابان شهید لواسانی و ادامه بلوار ۳۵ متری شهید اندرزگو به خیابان شریعتی در حال اجراست.

 

 

 

    نظرات