نیکزاد: کار وزرای قبلی را تمام می‌کنم

نیکزاد: کار وزرای قبلی را تمام می‌کنم

http://www.bananews.irوزیر راه‌وشهرسازی با پاسخی هوشمندانه به پرسشی که خبرگزاری ‌ایسنا از وی درباره فرجام ساخت‌وسازهای مسکن‌مهر در دولت بعدی سوال کرده بود، اعلام کرد: من کار چهار وزیر قبلی را تمام می‌کنم و اگر کار ما هم نیمه‌تمام بماند، وزیران بعدی باید آن را ادامه دهند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد معتقد است: مسکن‌مهر به قانون ساماندهی مسکن مصوب سال۸۷ برمی‌گردد و چون فراتر از مصوبه دولت است و عملا تکلیف قانونی برای همه دولت‌ها در بحث ساخت‌وسازهای مسکن‌مهر وجود دارد، دولت‌های بعدی باید ساختمان‌های در حال ساخت در طرح مسکن‌مهر که از این دولت باقی می‌ماند را تکمیل کنند و این مسیر را ادامه دهند.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در شهر تهران به میزان تقاضای مردم مسکن ساخته و به آنها واگذار می‌شود، گفت: پروژه‌های مسکن آغاز شده تا پایان دولت دهم تکمیل می‌شوند و اگر هم نشود همانطور که من کار چهار وزیر قبلی را ادامه دادم، وزیر بعدی آنها را دنبال می‌کند. نیکزاد در پاسخ به این سوال که آیا پروژه‌های مسکن که آغاز شده تا پایان دولت دهم تکمیل می‌شوند؟ گفت: پروژه‌های آغاز شده را تکمیل می‌کنیم اما همواره نیاز به مسکن وجود دارد و دولت‌های بعدی نیز باید مسکن بسازند.

 

 

 

    نظرات