ثبت‌نام مسکن مهر شهر جدید پردیس ادامه دارد

ثبت‌نام مسکن مهر شهر جدید پردیس ادامه دارد

http://www.bananews.ir/به گفته مدیر شهر جدید پردیس امروز آخرین مهلت ثبت‌نام مسکن مهر شهر جدید پردیس در نمایشگاه راه و شهرسازی است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهدی هدایت در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ثبت‌نام مسکن مهر شهر جدید پردیس همچنان از سوی دفاتر پستی ادامه دارد و امروز با توجه به اختتامیه نمایشگاه راه و شهرسازی آخرین مهلت ثبت‌نام در نمایشگاه اعلام شده است.

وی با اشاره به ثبت نام ۱۱۵ هزار متقاضی مسکن مهر شهر جدید پردیس گفت: تاکنون ۶۸هزار نفر تائیده شرایط را دریافت کردند که از این میان ۳۲هزار نفر نیز مبلغ مورد نظر را با توجه به پروژه انتخابی‌شان واریز کردند.

مدیر شهر جدید پردیس افزود: امید می‌رود دیگر متقاضیانی که به ثبت نام اولیه اقدام کردند، مبلغ پروژه‌ی انتخابی‌شان را هرچه زودتر واریز کرده تا مراحل ثبت‌نامشان انجام شود و تا زمانی که آورده‌ها به ۸۰ هزار نفر برسد ثبت‌نام مسکن شهر جدید پردیس ادامه دارد.

هدایت درباره زمان پایان ثبت‌نام مسکن مهر شهر جدید پردیس گفت: هنگامی که ثبت‌نام متقاضیان این شهر به ۸۰هزار نفر برسد، ثبت‌نام این واحدها متوقف خواهد شد.

 ثبت‌نام متقاضیان واجد شرایط واگذاری مسکن مهر شهر جدید پردیس که از روز پنج‌شنبه ۲۳ آذرماه همزمان با افتتاح سومین نمایشگاه بزرگ راه و شهرسازی درغرفه شرکت عمران شهر جدید پردیس در صحن شبستان مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران آغاز شده بود تا ساعت ۱۷ امروز ادامه دارد.

متقاضیان برای تکمیل فرم‌های لازم و تحویل مدارک می‌توانند به غرفه شرکت عمران شهر جدید پردیس در نمایشگاه راه و شهرسازی مراجعه کنند.

فرد متقاضی واگذاری مسکن مهر باید فاقد مسکن، متاهل یا سرپرست خانوار، دارای سابقه سکونت پنج ساله و فرم (ج) سبز به معنای نداشتن سابقه‌ی استفاده از تسهیلات یارانه‌دار دولتی و زمین و مسکن باشد.

هم‌چنین توصیه می‌شود متقاضیان برای تسهیل در ثبت‌نام خود مدارکی مانند شناسنامه متقاضی، همسر و افراد تحت تکفل وی به همراه کپی صفحه اول و دوم، کارت ملی متقاضی، همسر و افراد تحت تکفل وی به همراه کپی پشت و رو کارت، حکم کارگزینی متقاضی یا فیش آب و برق سکونت فعلی متقاضی که به نام محل سکونت متقاضی باشد یا سرکوپن با گواهی مدرسه محل تحصیل فرزند متقاضی یا دفترچه یا شناسنامه‌ متولد تهران یا هر مدرک دیگر دولتی که بتواند شرط حداقل پنج سال سابقه سکونت را احراز نماید، همراه داشته باشند.

پیش‌تر مدیر عامل شهر جدید پردیس اعلام کرده بود که متقاضیان ثبت‌نام مسکن مهر شهر جدید پردیس با آورده ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان نسبت به انتخاب واحد مسکونی ظرف مدت ۱۸ ماه صاحب خانه ‌شوند و لازم به ذکر است که ثبت‌نام متقاضیان از ۱۶خردادماه سال جاری از طریق دفاتر پستی آغاز شده است.

 

 

 

    نظرات