وحید نوروزی: نه برای آب‌پاشی امضا دادم نه برای مه‌پاشی

وحید نوروزی: نه برای آب‌پاشی امضا دادم نه برای مه‌پاشی

http://www.bananews.ir/نماینده شهرداری تهران در کمیته اجرایی کاهش آلودگی هوا با تاکید بر اینکه محیط زیست در ۷ سال اخیر دچار افول شده و نیاز به یک جهش بزرگ دارد، اعلام کرد: یک موتور محرکه بسیار قوی برای محیط زیست نیاز داریم تا علاوه بر جبران کمبودهای موجود، فرصت‌های از دست رفته را نیز جبران کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) وحید نوروزی با اشاره به اینکه کار آلودگی هوای تهران دیگر از جار و جنجال که البته دردی از مردم دوا نمی‌کند گذشته است، اظهار کرد: تمایل نداریم در بحث آلودگی هوا وارد بحث و جدل شویم اما به عنوان نماینده شهرداری تهران در کمیته اجرایی کاهش آلودگی هوا حرف‌های بسیاری برای گفتن دارم که در این شرایط اگر گفته نشود، بهتر است.
نماینده شهرداری تهران در کارگروه کاهش آلودگی هوای استانداری تهران در خصوص مصاحبه اخیر استاندار تهران نیز گفت: بر خلاف گفته‌های ایشان که تمام مصوبات این کارگروه به رویت و امضای نمایندگان تام الاختیار شهرداری تهران رسیده، باید بگویم یادم نمی‌آید نه صورت جلسه‌ای را با عنوان آب‌پاشی امضا کرده باشم و نه صورت جلسه‌ای را تحت عنوان مه پاشی! او ادامه داد: آنچه یکی دو هفته بعد از جلسات برای ما ارسال می‌شود، صورت مذاکرات است که به لطف دبیرخانه کارگروه، ۹۰ درصد اظهارات من به عنوان نماینده شهرداری تهران هیچگاه ثبت نمی‌شود. مشاور معاون شهردار تهران در امور محیط زیست در پایان با تاکید بر اینکه اگر در مورد اقدامات و مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران سخن نگویم بهتر است، تاکید کرد: به عنوان مثال در تعطیلی اخیر تهران اعضای کمیته اضطرار ۴ ساعت قبل از لغو یک طرفه تشکیل جلسه این کمیته از طریق رسانه‌ها متوجه شدند که تصمیم به تعطیلی تهران گرفته شده است.

 

 

 

    نظرات