بهره‌برداری از ۷۳ پروژه مهر ماندگار مشروط به تامین اعتبار

بهره‌برداری از ۷۳ پروژه مهر ماندگار مشروط به تامین اعتبار

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۷۳ پروژه ساختمانی دولتی در سطح کشور به عنوان پروژه‌های مهر ماندگار است که در صورت تامین اعتبار، در سال جاری تحویل داده شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد جعفرعلیزاده - مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی وعمومی - در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان، اظهارکرد: ۷۳ پروژه ساختمانی دولتی به عنوان پروژه‌های مهر ماندگار است که شامل ۵۹ بیمارستان با ظرفیت بالغ بر ۵۵۰۰ تخت بوده و پیش‌بینی می‌شود این پروژه‌ها در صورت تامین اعتبار در سال جاری تحویل داده شود.

وی افزود: ۷۵ درصد پروژه‌های مهر ماندگار شامل بیمارستان، ساختمان‌های دولتی و عمومی و احداث ورزشگاه است.

علیزاده گفت: براساس بازدید به عمل آمده در بیمارستان‌های آمل و چالوس که هر کدام با ۲۱۷ تخت و بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان که جزو طرح‌های ماندگار است با پیشرفت فیزیکی ۹۷ درصد تا بهمن‌ماه سال جاری به وزارت بهداشت و درمان کشور تحویل داده می‌شود.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی وعمومی ادامه داد: برای پروژه‌های ساختمانی دولتی در سطح کشور بالغ بر ۷۵۰ میلیارد تومان توسط دولت سرمایه‌گذاری شده است.

به گفته وی علاوه بر ۵۹ بیمارستان، ۱۳ ساختمان ادارات کل استان‌ها با سرمایه‌گذاری ۱۸ میلیارد تومان در حال احداث است که تاکنون به بهره‌برداری رسیده و جزو طرح‌های مهر ماندگار است.

معاون وزیر راه وشهرسازی اضافه کرد: ورزشگاه ۲۵۰۰ نفری علی‌گودرز استان لرستان با سرمایه‌گذاری ۸۵ میلیارد ریالی، در حال حاضر ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بهمن‌ماه سال جاری بهره‌برداری خواهد شد.

به گفته علیزاده این پروژه‌ها از جمله ۷۳ پروژه مهرماندگار است که تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسند.

 

 

 

    نظرات