مذاکرات گسترش همکاری حمل و نقل هوایی با کشورهای همسایه

مذاکرات گسترش همکاری حمل و نقل هوایی با کشورهای همسایه

http://www.bananews.irمدیر کل دفتر حقوقی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری از مذاکرات گسترش همکاری حمل و نقل هوایی با کشورهای لبنان، پاکستان، گرجستان، ارمنستان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمود روشن ماسوله اظهار کرد: به زودی طرفین نسبت به نحوه توسعه همکاری‌های حمل و نقل هوایی از جمله افزایش فرکانس پروازی با یکدیگر به مذاکره خواهند پرداخت.

وی درباره توسعه همکاری‌های هوایی ایران با کشور لبنان افزود: به منظورعدم پوشش تقاضای مسافری در ایام اوج سفر، افزایش فرکانس پروازی و تعیین نقاط و مسیرهای پروازی جدید بین دو کشور ایران و لبنان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

روشن گفت: لحاظ کردن نقطه اسلام‌آباد به جدول مسیر پروازی، تعیین شرکت‌های هواپیمایی جدید، افزایش فرکانس پروازی و نهایی کردن سند موافقت‌نامه هوایی با کشور پاکستان نیز از جمله مباحث مورد مذاکره است.

مدیرکل دفتر حقوقی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری اصلاح و به روز کردن یادداشت تفاهم همکاری جهت افزایش همکاری‌های هوایی را از جمله مباحث مورد مذاکره با کشور ارمنستان عنوان و اظهار کرد: با مقامات کشور گرجستان نیز پیرامون افزایش فرکانس پروازی و تعداد شرکت‌های هواپیمایی در راستای لغو روادید مذاکره خواهیم کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: توافقات حاصله در افزایش سطح مبادلات فی مابین کشورهای مذکور تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

 

 

    نظرات