اجرای طرح زوج و فرد خودروها از در منازل از دوشنبه تا پایان هفته

اجرای طرح زوج و فرد خودروها از در منازل از دوشنبه تا پایان هفته

http://www.bananews.ir/معاون عمرانی استاندار تهران با اعلام آخرین مصوبات کمیته هماهنگی و نظارت مواقع اضطراری آلودگی هوای تهران گفت: بر این اساس طرح زوج و فرد خودروها از در منازل از روز دوشنبه تا پایان هفته اجرا می‌شود و تصمیمی برای تعطیلی پایتخت نیز اتخاذ نشده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به تشکیل جلسه کمیته هماهنگی و نظارت مواقع اضطراری آلودگی هوای تهران در پی افزایش غلظت آلاینده‌ها در پایتخت و پیش‌بینی پایداری جوی افزود: بر اساس مصوبات این جلسه از روز دوشنبه تا پایان هفته جاری طرح زوج و فرد خودروها از در منازل اجرا می‌شود. همچنین فروش آرم‌های طرح ترافیک روزانه نیز تا پایان هفته ممنوع اعلام شد.

وی افزود: غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲٫۵ میکرون بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا در اوایل صبح یکشنبه ۱۰۱ بوده که با روند افزایشی در ظهر امروز به ۱۱۲ و هم‌اکنون به ۱۴۰ PSI رسیده است.

معاون عمرانی استاندار تهران همچنین به نظارت بر کارخانجاتی که آلودگی بالاتر از حد استاندارد دارند تاکید کرد و به ایسنا گفت: فعلا برنامه‌ای برای تعطیلی تهران نداریم.

    نظرات