پاکسازی ۲۵۰ نقاشی از دیوارهای تهران

پاکسازی ۲۵۰ نقاشی از دیوارهای تهران

http://www.bananews.ir/مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران از پاک کردن ۲۵۰ نقاشی دیواری از ابتدای سال‌جاری از دیوارهای تهران و نیز نصب بدل مجسمه فردوسی در میدانی به همین نام در تهران خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) نشست خبری محمد جواد شوشتری مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران صبح دیروز، یکم بهمن‌ماه برگزار شد.
شوشتری در این نشست گفت: در طول سال‌جاری بیش از ۲۵۰ نقاشی دیواری سطح شهر تهران از روی دیوارها پاک شد تا جایگزینی بهتر برایشان پیدا شود. ما در تهران بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر نقاشی دیواری داریم و هر روز نیز بر تعداد آنها اضافه خواهد شد.
وی از کتاب‌های عکس تهران، کتاب ساختمان‌های قدیمی تهران در دو جلد، کتاب مساجد تهران، کتاب تهران پانوروما یا تهران ۳۶۰ درجه، کتاب تهران قدیم، کتاب نورنمایی تهران، کتاب زیبایی‌های تهران در شب و نیز کتاب زورخانه‌های تهران‌ به عنوان کتاب‌های در دست چاپ سازمانش یاد کرد.
وی در مورد نورپردازی تهران در شب گفت: ما برای این کار کمی مشکل بودجه داریم؛ ولی کارهای مطالعاتی اولیه انجام شده و تا اوایل سال آینده پل‌های سواره و رمپ‌های اتوبان‌های تهران نورپردازی خواهند شد.
 

    نظرات