بهره‌‎برداری از ۸۳ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

بهره‌‎برداری از ۸۳ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

http://www.bananews.ir/رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اجرای ۸۳ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، گفت: این پروژه ها با اعتبار ۳۳۱ میلیارد و ۸۳۷ میلیون تومان به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش بنانیوز (Bananews.ir) شهریار افندی ‌زاده در گفتگو با مهر با بیان اینکه ۸۳ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای در دهه فجر افتتاح می شود، گفت: این پروژه ها با اعتبار ۳۳۱ میلیارد و ۸۳۷ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

وی به تکمیل و بهره‌برداری از ۱۷ مجتمع خدماتی - رفاهی اشاره کرد و افزود: چهار شعبه مرکز مدیریت راه‌ها در کشور با صرف ۱۰ میلیارد ریال اعتبار مورد بهره برداری قرار می گیرد و در حال حاضر ۲۷ استان کشور به سامانه مدیریت راه‌ها مجهز هستند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تصریح کرد: ۱۵ تقاطع همسطح و غیرهمسطح با صرف ۷۱۵ میلیارد ریال اعتبار تکمیل و افتتاح می شود همچنین از ۵ سیستم توزین در حال حرکت با اعتبار ۱۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بهره برداری می شود.

افندی زاده خاطر نشان کرد: ۳۹۰ کیلومتر راه به سیستم‌های ثبت سرعت غیرمجاز با اعتبار ۶۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مجهز شدند و ۲ مرکز معاینه فنی خودرو سنگین با اعتبار ۸ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال ونیزازطریق سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: ۱۹ طرح دیگر مرتبط درحوزه راهداری وحمل ونقل جاده ای نیز انجام شده است که در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

    نظرات