رونق ساخت و ساز با افزایش وام ساخت

رونق ساخت و ساز با افزایش وام ساخت

http://www.bananews.irقائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی، توان خرید مردم کاهش یافته که بانک مسکن برای افزایش امکان خرید و رونق در ساخت و ساز، مبلغ وام ساخت را افزایش داده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فریبرز واحدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: باید در نظر داشت که این وام،‌ وام ساخت است تا متقاضیانی که می‌خواهند در شرایط فعلی بازار به جز مسکن مهر خانه بخرند، توان خرید بیشتری داشته باشند.
وی با اشاره به پروژه مسکن ویژه و اعطای تسهیلات به متقاضیان این واحدها بیان کرد: برای سایت تهرانسر تسهیلاتی نداریم بلکه ساخت و تحویل این واحدها بر اساس آورده متقاضی و ۳۰ درصد قیمت تمام شده زمین است که در قسط پنجم دریافت می‌شود.
مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به پروژه‌های آینده مسکن ویژه یادآور شد: تاکنون مناطقی جهت ساخت واحدها شناسایی شدند که هنوز در دستور کار نیستند اما مناطقی همچون پونک،‌ کوهک، کیانشهر در جنوب تهران پیش‌بینی شده که با دستور وزیر راه و شهرسازی در دستور کار قرار می‌گیرد و ساخت واحدها بسته به میزان متقاضیانی است که از این طرح استقبال می‌کنند.

    نظرات