افتتاح ۹ طرح عمرانی، پژوهشی و رفاهی در دانشگاه صنعتی اصفهان

افتتاح ۹ طرح عمرانی، پژوهشی و رفاهی در دانشگاه صنعتی اصفهان

http://www.bananews.ir۹ طرح عمرانی، آموزشی، پژوهشی و رفاهی دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور معاون آموزشی وزارت علوم به بهره برداری رسید.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  بخشی از این طرح‌ها شامل دانشکده جدیدمهندسی نساجی، طبقه جدیدساختمان دانشکده مهندسی صنایع، ساختمان جدید مرکز پژوهشی کشت بدون خاک، ۱۰ آزمایشگاه جدید، محوطه سازی و نورپردازی جنب تالارهای مفاخر و رستوران سنتی است که با هزینه ای قریب به ۹۳ میلیارد و ۱۶۶ میلیون ریال احداث و تجهیز شده است.
احداث و تجهیز دانشکده مهندسی نساجی با زیربنای نه هزار و ۵۰۰ مترمربع و با هزینه‌ای بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال در طول قریب به ۲۸ ماه به سرانجام رسیده است.
در احداث این ساختمان ضمن رعایت کامل مبانی طراحی و اجرا بر اساس مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان از فناوری های نوین در تأسیسات الکتریکی، مکانیکی و موتورخانه ای استفاده شده است.
همچنین یک هزارو ۷۰۰ متر مربع از سه هزار و۵۰۰ مترمربع زیربنای طبقه جدید دانشکده مهندسی صنایع با هزینه ای بالغ بر هفت میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال که در مدت ۱۸ ماه ساخته شده به بهره برداری رسید.
در احداث این بخش از ساختمان دانشکده مهندسی صنایع ضمن استفاده از فناوری نوین LSF و مبتنی بر استانداردهای روز دنیا، صرفه جویی قابل توجه در مصرف برق با بهره گیری حداکثری از نور طبیعی و کاربری متناسب با نیاز بهره برداران پیش بینی شده است.
در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی دانشگاه صنعتی اصفهان همچنین از ساختمان جنبی مرکز پژوهشی کشت بدون خاک، محوطه تالارهای مفاخر، رستوران سنتی و نیز ۱۰ آزمایشگاه جدید بر مبنای تغییر کاربری دردانشکده های شیمی، مهندسی شیمی، مهندسی کشاورزی و مهندسی مواد در مجموع به وسعت بیش از ۱۲ هزار متر مربع و با هزینه ۱۰ میلیارد و ۲۶۶ میلیون ریال بهره برداری شد.

    نظرات