صاعقه پاساژ و هتلی را در قزوین آتش زد

صاعقه پاساژ و هتلی را در قزوین آتش زد

http://www.bananews.irمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی قزوین از وقوع حریق در پاساژ زاهدی و هتل البرز به دلیل صاعقه شب گذشته خبرداد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید علی شفیعی در گفت‌وگو با ایسنا، قزوین در این باره گفت: در پی تماس تلفنی، مأموران آتش‌نشانی قزوین از وقوع آتش مطلع شدند.
وی ادامه داد: این آتش‌سوزی در پست برق واقع در خیابان بلاغی بود که دو اکیپ آتش‌نشانی از ایستگاه‌های سه و یک به محل اعزام شدند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی قزوین اضافه‌کرد: همزمان با اطفای این آتش‌سوزی، وقوع حریقی در هتل البرز قزوین گزارش شد که با توجه به نزدیکی محل، از اکیپ‌های اعزام شده به محل نخست حادثه، یک اکیپ آتش‌نشانی به هتل البرز اعزام شد.
وی تصریح‌کرد: مأموران آتش‌نشانی با حضور در محل مشاهده می‌کنند که دود فضای هتل را فرا گرفته از این رو نسبت به تخلیه ساختمان هتل از مسافران اقدام می‌کنند، با بررسی مأموران مشخص می‌شود که داخل هتل حریقی رخ نداده است بلکه داخل پاساژ زاهدی که در کنار و پایین این هتل واقع است یک مغازه طلافروش دچار حریق شده و دود این آتش داخل هتل را فراگرفت.
شفیعی اعلام‌کرد: با توجه به این امر مأموران نسبت به اطفای حریق داخل مغازه طلافروش اقدام می‌کنند البته در کنار این مغازه طلافروشی، یک مغازه پارچه‌فروشی نیز در اثر حرارت دچار حریق شده بود که با حضور مأموران انتظامی در این مغازه را باز کرده و کار تخلیه دود و اطفای حریق را انجام می‌دهند.
وی تصریح‌کرد: علت آتش‌سوزی در مغازه طلافروشی مربوط به سیستم برق بوده و به نظر می‌رسد که با توجه به رعد و برق‌های شب گذشته این حادثه رخ داده است و علت دقیق حادثه در دست بررسی است.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی قزوین یادآور شد: خسارت چندانی در این دو مغازه رخ نداده است و فقط دودگرفتگی پاساژ رخ داده و قسمتی از مغازه طلافروشی و تزئینات مغازه پارچه فروشی دچار خسارت شد.

    نظرات