باز هم کمک دلالان مسکن به فروشنده‌ها !

باز هم کمک دلالان مسکن به فروشنده‌ها !

http://www.bananews.irبا توجه به تبلیغاتی که این روزها برخی از بنگاهداران فعال در مناطق مختلف تهران در بازار مسکن به عمل می‌آورند، مشخص است که تصمیم دارند در فاصله یک ماه باقیمانده به سال نو، به اصطلاح کار و کاسبی خوبی را برای خود رقم بزنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) معمولا همیشه اکثر مشاوران املاک در فایل‌های فروش خود اظهار می‌کنند که حامی خریداران هستند؛ هرچند که در بیشتر مواقع خریداران براین باورند که در معامله خرید و فروش، سود بیشتر عاید فروشنده می‌شود، اما همانطور که اشاره شد در چند روز گذشته متن برخی از آگهی‌ها حاکی از این مساله است که مشاوران املاک قصد دارند فروشنده‌ها را در بازار مسکن حمایت کنند.
البته نحوه پشتیبانی این دسته از فعالان از مشتریان در بازار مسکن به نقل از خودشان فوت و فن کوزه‌گری شان است که به راحتی برملا نمی‌کنند.
روز گذشته یکی از بنگاه‌های املاک فعال که اکثر محله‌های غرب تهران را تحت پوشش بازاریابی قرار می‌دهد با چنین آگهی اقدام به مشتری یابی کرد:
«مالکین محترم فرصت را از دست ندهید»، «فروش = یک هفته»، «در هر متراژی حتی در طبقه چهارم و بدون پارکینگ»
در جمله بالایی کاملا مشخص است این بنگاه ادعا می‌کند که یک واحد مسکونی با سخت ترین شرایط و بدون امتیاز را می‌تواند در کوتاه ترین مدت به فروش برساند.
چراکه برخی از مالکان یا سازنده‌ها برای بالاترین طبقات که از آسانسور هم بهره‌مند نیست، امتیاز ویژه‌ای همچون پارکینگ را در نظر می‌گیرند، اما این دلال اظهار کرده که برای این دسته از واحدهای مسکونی به راحتی مشتری تامین خواهد کرد.

    نظرات