تمدن: مدیران ریموت در اتاقشان را جمع کنند

تمدن: مدیران ریموت در اتاقشان را جمع کنند

http://www.bananews.irاستاندار تهران جریان پیگیری مکرر رئیس جمهوری از حال مأمور انتظامی مصدوم را برای مدیران دماوندی روایت کرد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مرتضی تمدن صبح امروز در جمع مردم و مسئولان شهرستان دماوند با اشاره به افتتاحیه چند روز گذشته طرح‏های مسکن مهر و همچنین کنارگذر جنوبی آزادراه تهران پردیس با حضور رئیس جمهوری، گفت: چند روز قبل در جریان آیین‏ گشایش طرح‏‌های مختلف استان تهران، دست یک مأمور انتظامی در خلال بازدید رئیس جمهوری به میل‌ه‏ای آهنی برخورد کرد و جراحت برداشت.
تمدن ادامه داد: البته رئیس جمهوری این صحنه را ندید، اما من و وزیر راه و شهرسازی به هنگام ترک شهرستان پردیس به وسیله بالگرد به مقصد اسلام‏شهر از این حادثه یاد کردیم.
وی اضافه کرد: رئیس جمهوری بعد از شنیدن جریان این حادثه، سه تا چهار بار تأکید داشت که با این مأمور تماس بگیرید و احوالش را جویا شوید.
استاندار تهران ادامه داد: سرمایه و خمیرمایه چنین پیگیری مستمری از سوی رئیس قوه مجریه نشأت گرفته از عشق به مردم است.
تمدن ادامه داد: یک فرماندار در شهرستان‏های استان تهران و هر نقطه دیگر از این کشور باید با دیدن فردی درگیر با مشکل از خودروی خود پیاده شده و به آن معضل رسیدگی کند.
مدیران ریموت در اتاقشان را جمع کنند
استاندار تهران با بیان اینکه پشتوانه یک فرماندار یا هر مسئول دیگری مردم هستند، ادامه داد: اگر خدای نکرده فرمانداری در داخل محیط بسته اتاق خود پنهان شد، به درد مدیریت در جمهوری اسلامی نمی‏‌خورد.
تمدن اضافه کرد: مدیر در نظام اسلامی باید به اراده مردم در جمع آنها حضور پیدا کرده و این حضور برای جامعه ملموس باشد.
استاندار تهران اظهار کرد: مدیری که در باران به سرعت از کنار صفی عبور کرده و آب داخل چاله را به سوی مردم بپاشد، هیچ ارزشی ندارد؛ برخی از این افراد خود را تحمیل کرده‌‏اند.
وی اضافه کرد: روزی در بازدید از منطقه‌‏ای به یکی از بخشداری‏‌ها مراجعه کردم و با جعبه‏‌ای که آن را ریموت می‏‌نامیدند در پشت در دفتر بخشدار مواجه شدم.
تمدن اضافه کرد: فردی که آنجا بود گفت که مردم نمی‏‌دانند به کجا مراجعه کنند و به اشتباه وارد دفتر بخشدار می‏‌شوند؛ حال آنکه مردم به خوبی متوجه همه چیز هستند.
استاندار تهران افزود: هدف مسئولی که پشت در دفتر خود ریموت نصب می‏‌کند، تفکر در امور نیست، بلکه می‏‌خواهد از مردم فرار کند.

    نظرات