برگزاری کنگره بین‌المللی «پژوهش‌های نوین در مهندسی» در دانشگاه آزاد خمینی‌شهر

برگزاری کنگره بین‌المللی «پژوهش‌های نوین در مهندسی» در دانشگاه آزاد خمینی‌شهر

www.BanaNews.irجهت ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی در علوم مختلف مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مهندسی عمران، کنگره بین‌المللی پژوهش‌های نوین در مهندسی در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر برگزار می‌شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهران مجلسی، رییس این دانشگاه گفت: بیش از پنج هزار نفر دانشجو در رشته‌های فنی و مهندسی در واحد خمینی شهر مشغول به تحصیل هستند.
وی افزود: با حضور استادان برجسته و وجود آزمایشگاه‌های پیشرفته، قطب علمی فنی و مهندسی خوبی در دانشگاه ایجاد شده و در همین راستا جهت بهره‌مندی دانش پژوهان از دستاوردهای علمی اندیشمندان، صاحبنظران و محققان کنگره بین المللی پژوهش‌های نوین در مهندسی ( ICRAE2013 ) در ۱۵ و ۱۶ اسفندماه سال جاری در سالن همایش‌های شهید آوینی دانشگاه برگزار می‌شود.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر ادامه داد: تاکنون ۴۵۰ مقاله به دبیرخانه کنگره واصل شده که بر اساس نظرات هیئت داوران تعداد ۲۲۰ مقاله برای ارائه در کنگره تأکید شده و ۱۰۰ مقاله نیز به صورت سخنرانی شفاهی در نشست‌های تخصصی انتخاب شده است.
مجلسی بیان کرد: استادان صاحب نام از کشورهای مختلف جهان و دانشگاه‌های معتبر از قبی UTM ، کینگستون و کونیزلند حضور خواهند داشت و آخرین پژوهش‌های علمی درخصوص طراحی روش‌ها و معیارهای طراحی سازه‌های نو، مهندسی نانو کامپوزیت‌ها، مواد ترکیبی و روش‌های نوین در مهندسی را به دانش پژوهان ارائه خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: در کنار نشست‌های تخصصی کنگره، کارگاه‌های تخصصی با موضوعات نانو مکانیک، مکاترونیک نیز برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت آشنایی بیشتر با موضوعات می‌توانند به سایت کنگره congress.iaukhsh.ac.ir مراجعه کنند.

    نظرات