عراق و قطر نیازمند سیمان دشتستان

عراق و قطر نیازمند سیمان دشتستان

http://www.bananews.irرئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان گفت: در حال حاضر کشورهای عربی به ‌ویژه عراق و قطر نیازمند سیمان دشتستان هستند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت دشتستان ابوالقاسم محمدزاده روز گذشته در بازدید مسئولان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از کارخانه سیمان دشتستان اظهار کرد: در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون در راستای رفع مشکلات و معضلات تولیدکنندگان در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف اهتمام جدی داشته‌ایم که امیدوار هستیم، تأثیرگذار باشد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان به اهمیت کارخانه سیمان دشتستان اشاره و خاطر نشان کرد: این کارخانه دارای ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی است و تولیدات بسیار ارزشمندی دارد.

محمدزاده با بیان اینکه عراق و قطر نیازمند سیمان دشتستان هستند، تصریح کرد: در حال حاضر کشورهای عربی به‌ویژه عراق و قطر نیازمند سیمان دشتستان هستند و بدون تردید با توسعه این کارخانه می‌توانیم، گامی در توسعه تولید ملی برداریم.

وی اضافه کرد: قطر در حال آماده‌سازی برای جام جهانی است و بیش از ۳۰۰ میلیون تن سیمان نیاز دارد که باید نسبت به تأمین سیمان مورد نیاز این کشور رایزنی کنیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از حمایت نماینده دشتستان در مجلس از حوزه صنعت و معدن تقدیر کرد و افزود: با همدلی، وحدت و با پیگیری همه‌جانبه می‌توانیم به موفقیت بیشتر و بهتری برسیم و در این مسیر نباید کوتاهی کنیم.

محمدزاده در پایان گفت: امروز دشتستان پتانسیل و ظرفیت ویژه‌ای در عرصه صنعت و معدن دارد و با توجه بیشتر و پیگیری لازم باید در مسیر شکوفایی شهرستان گام برداریم.

    نظرات