فراخوان برگزاری کنفرانس «تولید برق همزمان با حرارت و برودت»

فراخوان برگزاری کنفرانس «تولید برق همزمان با حرارت و برودت»

http://www.bananews.ir/کنفرانس ملی «تولید برق همزمان با حرارت و برودت و سیستم‌های هیبریدی»، پنجم تا هفتم شهریور ماه امسال به همت پژوهشکده انرژی دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) دکتر مهدی محمدی مهر، دبیر اجرایی این کنفرانس گفت: این کنفرانس در سطح ملی و با مشارکت استادان دانشگاه‌ها، پژوهشگران، محققان کشور و صاحبان صنایع در زمینه تولید همزمان برق، حرارت و برودت برگزار می شود.

وی افزود: ارائه مقالات علمی و صنعتی به صورت سخنرانی و پوستر، سخنرانی‌های کلیدی، کارگاه‌های آموزشی و میزگردهای تخصصی از جمله برنامه‌های این کنفرانس است.

وی اظهار کرد: با توجه به وضعیت کنونی کشور و اهمیت مباحث مربوط به مصرف سوختهای فسیلی، تجدید پذیر و ارتباط موثر آن با مسایل مهم و حیاتی در زمینه‌های انرژی، برگزاری این کنفرانس می تواند فرصت مناسبی برای تبادل آراء، ارائه تحقیقات و مقالات متخصصان و محققان صنعت و دانشگاه باشد.

محمدی مهر، فراهم کردن زمینه تبادل تجربیات علمی و فنی متخصصان دانشگاهی و صنعتی، معرفی آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی در زمینه تولید همزمان و سیستم‌های هیبریدی، تقویت ارتباط موثر بین مراکز علمی، پژوهشی و صنعتی و اشاعه تفکر و فرهنگ افزایش راندمان تولید انرژی به کمک سیستم‌های هیبرید و تولید همزمان را از اهداف برگزاری این کنفرانس ذکر کرد.

دبیر اجرایی این کنفرانس خاطرنشان کرد: پژوهشگران و صاحب نظران برای ارسال مقاله و کسب اطلاعات بیشتر تا بیستم اردیبهشت فرصت دارند به نشانی اینترنتی http://cchp2013.kashanu.ac.ir/fa مراجعه کنند.

آخرین مهلت ارسال مقاله ۶ صفحه­ ای- ۱۳۹۲٫۲٫۲۰

اعلام نتایج پذیرش مقالات - ۱۳۹۲٫۴٫۱۵

زمان برگزاری کنفرانس ۶ و ۷ شهریورماه ۱۳۹۲

    نظرات