لیست قیمت آپارتمان‌های ۷۰ متری در تهران

لیست قیمت آپارتمان‌های ۷۰ متری در تهران

http://www.bananews.ir/ستون امروز نبض بازار به بررسی قیمت‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی در نیمه شمالی تهران پرداخته است.
البته متراژ تمامی واحدها ۷۰ متر مربع و عمربنای آنها کمتر از ۱۰ سال ساخت است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) اغلب واحدهای مسکونی در نیمه مرکزی تهران با قیمت‌های پیشنهاد شده‌اند متری ۳ تا ۴ میلیون تومان به بازار شده اند و بالاترین نرخ‌های اعلام شده از سوی مالکان مربوط به واحدهای شمال تهران است.
علاوه براین، در بهترین محله‌های غرب و شرق تهران قیمت هر متر مربع واحد مسکونی کمتر از ۳ سال ساخت، حدود ۵ میلیون تومان از سوی فروشنده‌ها تعیین شده است.
در جدول نرخ‌های پیشنهادی فروش ستون امروز نبض بازار که مربوط به قیمت فروش واحدهای ۷۰ متری در تهران است، ارزش ۴۰ واحد مسکونی بین ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برآورد شده است.
یکی از ارزان ترین واحدهای ۷۰ متری در نیمه شمالی تهران که طی چند روز گذشته به بازار معرفی شد، واقع در خیابان وحیدیه بود که ۸ سال از عمر بنای آن می‌گذرد. قیمت هر متر مربع این واحد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عنوان شده است.
از سوی دیگر، واحدی نوساز با متراژ ۷۰ متر مربع در خیابان زعفرانیه جزو بالاترین قیمت‌های فروش محسوب می‌شود؛ چراکه ارزش هر متر مربع واحد مذکور ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. در بین این مجموعه آپارتمان‌های کوچک، ارزش هر متر مربع اکثر واحدها بین ۳ تا ۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.
ناگفته نماند که این قیمت‌ها به طور ۱۰۰ درصد، قطعی ترین نرخ‌های پیشنهادی فروش نیستند زیرا واحدهای مشابه در همین مناطق با نرخ‌های دیگری که ممکن است منصفانه یا کاذب باشد به بازار فروش عرضه شوند.
قیمت‌های پیشنهادی ستون امروز نبض بازار در هر محله ممکن است به ضعیف ترین یا با کیفیت ترین واحد مسکونی مربوط باشد، البته درجه کیفیت محله هم بر این امر تاثیر بسزایی دارد.

 

    نظرات