طرح مسکن مهر متوقف نشود

طرح مسکن مهر متوقف نشود

http://www.bananews.ir/مدیر عامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن فرهنگیان استان تهران گفت: با توجه به اراضی در اختیار دولت و وزارت مسکن و در شرایطی که متقاضی برای مسکن همچنان وجود دارد، نباید طرح مسکن مهر متوقف شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی تدین در گفت‌وگو با خبرنگار تعاون و اشتغال ایسنا، اظهار کرد: طرح مسکن مهر از جمله طرح‌های تاثیرگذار در بازار مسکن بود که موجب کاهش قیمت مسکن و خانه‌دار شدن عده بسیاری از اقشار محروم شد و کسانی که مستحق مسکن بودند توانستند از این طریق صاحبخانه شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه مسکن مهر در بودجه سال ۸۶ به تصویب مجلس رسید و به قانون تبدیل شد، به طور حتم باید تداوم یابد.

به گفته تدین هیچ دلیلی ندارد که اجرای طرح مسکن مهر تنها به یک دولت معطوف شود و دولتهای بعد هم باید این مصوبه مجلس را اجرا کنند.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن فرهنگیان استان تهران با اشاره به اثرات مثبت اجرای مسکن مهر در کشور، اظهار کرد: اگر چه برخی از پروژه‌های مسکن مهر در شهرستانها به دلیل تاخیر در تزریق وام بانکی یا مصالح ساختمانی با کندی روبرو است اما دولت و مجلس باید کمک کنند که قوانین خوب در کشور اجرا شود.

تدین گفت: هم اکنون بسیاری از کارگران و کارمندان دولت که از درآمد کمی برخوردارند از طریق مسکن مهر خانه‌دار شده‌اند؛ بنابر این طرحی که به نفع مملکت و مردم است باید ادامه یابد و متوقف نشود.

    نظرات