اولین خط پروازی انورایر ترکیه در ایران راه‌اندازی شد

اولین خط پروازی انورایر ترکیه در ایران راه‌اندازی شد

http://www.bananews.ir/اولین خط پروازی شرکت هوایی انور ایر ترکیه در ایران در ارومیه راه‌اندازی شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ناصوح چتین - مدیر عامل شرکت هوایی انور ایر ترکیه - در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار امیدواریی کرد پس از ارومیه، در تهران، اصفهان و اهواز مسیر هوایی مشترک راه‌اندازی شود.

وی با بیان اینکه ۲۱ سال از زمان فعالیت شرکت انورایر ترکیه می گذرد، افزود: در این شرکت ۲۷ فروند هواپیما پرواز می‌کنند.

چتین با بیان اینکه پروازهای ارومیه – استانبول هفته‌ای سه بار انجام می‌شود، گفت: اگر در این زمینه استقبال مناسبی صورت گیرد، آمادگی کامل برای افزایش پروازها را داریم.

مدیر عامل شرکت هوایی انورایر ترکیه اظهار کرد: این پروازها روزهای شنبه و دوشنبه ۲۲:۲۰ و پنجشنبه ۰۲:۰۵ به ساعت محلی از فرودگاه آتاتورک استانبول و روزهای یکشنبه و سه شنبه ۰۳:۴۵ و روزهای پنجشنبه ۰۸:۰۰ به وقت تهران از فرودگاه ارومیه انجام خواهد شد.

وی با اشاره به فرهنگ نزدیک مردم ایران و ترکیه، گفت: ملت هر دو کشور ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند که امیدواریم با همکاری‌های صورت گرفته، تعاملات و همکاری‌های همه جانبه بین دو کشور و ملت افزایش یابد.

چتین درباره نرخ بلیت خط پروازی ارومیه - استانبول، افزود: نرخ بلیت این خط پروازی به صورت یک‌طرفه تقریبا معادل ۳۲۰ هزار تومان ایران است اما در رابطه تغییر قیمت‌ها و ارائه تخفیف بررسی‌هایی انجام صورت می‌گیرد.

    نظرات