انتخاب و معرفی طرح های بتنی برتر کشور در یازدهمین همایش روز بتن ۱۳۹۲

انتخاب و معرفی طرح های بتنی برتر کشور در یازدهمین همایش روز بتن ۱۳۹۲

http://www.bananews.ir/بنانیوز- انجمن بتن ایران ، مطابق روال سالهای گذشته ، روز شانزدهم مهرماه را به عنوان روز بتن گرامی میدارد و برنامه های ویژه ای را در آن روز به اجراء می گذارد .

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) معرفی طرح های برتر بتنی که تا پایان سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رسیده اند ، یکی از این برنامه هاست . این طرح ها براساس ضوابط علمی و معیارهای اجرایی توسط هیات داوران انتخاب می شوند.
زمینه های مختلف این طرح ها عبارتند از:
ساختمانی : عمومی، مسکونی، صنعتی
پل ها و تونل ها: راه، آزاد راه، راه آهن، قطار شهری
سازه های آبی : سدها ، تونل های آب بر، تاسیسات آبرسانی
سازه هائی که در آنها نوعی نوآوری در ساخت و تکنولوژی بتن به کار گرفته شده باشد.
معیارهایی که درانتخاب طرح ها مدنظر قرار خواهند گرفت عبارتند از:
نوآوری درطراحی و ساخت ، نوآوری در تکنولوژی بتن ، زیبایی و هم آهنگی معماری سازه، خلاقیت ، دقت و مهارت خاص به کار گرفته شده در انجام طرح .
از کلیه سازمانها و شرکتهای دست اندرکار ساخت و ساز در سراسر کشور، که علاقمند به ارائه طرحهای خود هستند، دعوت می شود خلاصه ای از طرح های خود را تا اول شهریور ۱۳۹۲ به دفتر انجمن ارسال دارند تا ترتیب شرکت آنها در برنامه داده شود . متعاقباً هیات داوران از دست اندرکاران طرح هایی که مشخصات اولیه را دارا باشند دعوت بعمل خواهد آورد تا اطلاعات جامع تری را برای انتخاب نهائی در اختیار انجمن قرار دهند.
امسال انجمن در نظر دارد مطابق روال سال گذشته یکی از طرح های انجام شده توسط مهندسان جوان، با سابقه کاری کمتر از ۵ سال، را که دارای نوعی ویژگی خاص است انتخاب و معرفی نماید. لذا از علاقمندان دعوت می شود خلاصه ای از این گونه طرح های خود را همراه با ویژگی خاص طرح تا تاریخ اول شهریور ۱۳۹۲ به دفتر انجمن ارسال دارند. علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه همایش انجمن بتن ایران به شماره های ۸ - ۸۸۲۳۰۵۸۵ تماس گرفته و یا به سایت www.ici.ir مراجعه نمایند.
زمان برگزاری: ۱۶ مهرماه سال ۱۳۹۲

تهران ـ شهرآرا، خیابان آرش مهر، بلوار غربی، پلاک۱۳، طبقه اول
کدپستی : ۱۴۴۵۸۴۳۴۶۴
تلفن: ۸ - ۸۸۲۳۰۵۸۵ فاکس:۸۸۲۷۰۰۵۹ www.ici.ir

    نظرات