مهلت ۱۰ روزه دانشجویان برای ثبت‌نام در مسکن‌مهر هشتگرد

مهلت ۱۰ روزه دانشجویان برای ثبت‌نام در مسکن‌مهر هشتگرد

http://www.bananews.ir/معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: هفته گذشته کارهای واگذاری مسکن مهر دانشجویی ۱۰۰ دانشجو انجام گرفته است و پس از مراحل اداری مسکن مهر این افراد تحویل داده خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) غلامرضا خواجه سروی در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه حوزه علم و فناوری جشنواره حضرت علی اکبر(ع) در جمع خبرنگاران از مهلت ۱۰ روزه به دانشجویان برای مراجعه به معاونت فرهنگی وزارت علوم جهت ثبت در مسکن مهر شهر هشتگرد خبر داد و افزود: دانشجویانی که مطابق شرایط وزارت مسکن ثبت نام کرده‌اند، مسکن آنها در حال واگذاری است و تا کنون برای شهر جدید پردیس لیست ۱۰۰ نفری از دانشجویان به وزارت مسکن ارسال شده است.

وی درباره نحوه اولویت بندی این ۱۰۰ نفر اظهار کرد: اولویت واگذاری مسکن مهر با دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر و کسانی است که دارای فرزند هستند و شرط تاهل از شرایط اصلی ثبت نام می‌باشد.

خواجه سروی با بیان اینکه تا کنون ۲۰ هزار دانشجو برای دریافت مسکن مهرثبت نام کرده‌اند، ادامه داد: با توجه به اینکه مراجعات از سوی سازمان‌های دیگر نیز به وزارت مسکن زیاد است، همین امر باعث شده تا درخواست دانشجویان به تأخیر بیفتد.

وی افزود: از سوی وزارت مسکن این قول داده شده است که در ظرفیت جدید شهر پردیس سهمیه‌ای نیز برای دانشجویان در نظر گرفته شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در خاتمه با بیان اینکه امکان واگذاری مسکن مهر برای دانشجویانی که در کلان شهرها ثبت‌نام کرده‌اند، وجود ندارد و آنها به شهر‌های جدید معرفی خواهند شد، گفت: دانشجویانی هم که در شهرستان‌ها برای دریافت مسکن مهر ثبت نام کرده‌اند با مکاتباتی که با اداره راه و شهرسازی استان هایشان انجام گرفته احتمالا در خرداد ماه پیامک‌هایی مبنی بر مراجعه به سازمان مسکن برایشان ارسال خواهد شد.

    نظرات