واگن حمل خودرو در مسیر تبریز – مشهد راه‌اندازی شد

واگن حمل خودرو در مسیر تبریز – مشهد راه‌اندازی شد

http://www.bananews.ir/در راستای ایجاد تسهیلات بیشتر برای متقاضیان سفر با قطار، شرکت حمل و نقل ریلی رجاء واگن حمل خودرو در مسیر تبریز – مشهد و برعکس را راه‌اندازی کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مرتضی جعفری - مدیر بازرگانی و برنامه‌ریزی قطارهای شرکت رجاء - با اعلام ظرفیت جابجایی پنج خودرو برای هر واگن حمل خودرو در مسیر تبریز – مشهد و برعکس در هر سیر، گفت: قیمت بلیت یک طرفه این واگن‌ها برای هر خودرو یک میلیون و ۱۵۰ هزار ریال و خرید دوطرفه بلیت آن دو میلیون و ۳۰۰ هزار ریال است.

وی با بیان اینکه خریداران بلیت حمل خودرو حتما مندرجات بلیت صادره را به دقت کنترل کرده و ساعت تحویل خودرو را در مبدأ در نظر داشته باشند، گفت: خدمت جدید برای استفاده متقاضیان سفر با قطار با خودروی شخصی در مقصد است که به لحاظ اقتصادی نیز استفاده از واگن‌های حمل خودرو به صرفه‌تر و مهم‌تر از آن ایمن‌تر است.

جعفری خاطر نشان کرد: با اضافه شدن واگن حمل خودرو در مسیر تبریز – مشهد، این تسهیلات برای مسافران در ۱۶ مسیر ریلی کشور ارائه می‌شود.

مدیر بازرگانی و برنامه‌ریزی شرکت رجاء اظهارکرد: خدمات حمل خودروی شخصی به همراه قطارهای مسافری در محورهای تهران – مشهد، تهران – شیراز، شیراز – مشهد، تهران – اهواز، تهران – تبریز، تهران – یزد، تهران – کرمان، اصفهان – بندرعباس، تهران – بندرعباس، یزد – مشهد، یزد – بندرعباس، بندرعباس – مشهد، تهران – زاهدان، کرمان - مشهد و اندیمشک – مشهد برقرار است.

وی با بیان اینکه برای خرید همزمان دوطرفه بلیت واگن‌های حمل خودرو در مسیرهای مختلف تخفیفاتی نیز در نظر گرفته شده است، تأکید کرد: با استقبال هموطنان از این خدمات، سرویس‌ها در مسیرهای پرتقاضا اضافه شده و در صورت نبود استقبال با توجه به هزینه‌های وارد شده مجبور به حذف واگن‌های حمل خودرو در مسیرهای کم‌تقاضا خواهیم بود.

جعفری گفت: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه خرید بلیت واگن‌های حمل خودرو در مسیرهای مختلف، روزهای حرکت، بهای بلیت این نوع واگن‌ها و ... می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت رجاء به نشانی www.raja.ir ، با سامانه اطلاع‌رسانی و ارتباط با مشتری این شرکت از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس بگیرند.

    نظرات