رشد ۵میلیونی تسهیلات مسکن بافت‌های فرسوده

رشد ۵میلیونی تسهیلات مسکن بافت‌های فرسوده

http://www.bananews.ir/فرشادفر افزود: مدارک و ضوابط پرداخت تسهیلات در سال ۹۲ مطابق با شیوه‌نامه سال ٩١ بوده و تنها اختلاف ایجادشده سقف پرداخت تسهیلات ساخت مسکن است که امسال تا سقف ٣٠٠ میلیون ریال افزایش یافته است.
شیوه‌نامه و جزئیات پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در بافت‌های فرسوده شهری در سال ٩٢ از سوی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران ابلاغ شد که بر اساس آن سقف تسهیلات با رشد ۵ میلیون تومانی به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافت.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران، محمدعلی فرشادفر رئیس اداره بافت‌های فرسوده شهری استان تهران با اعلام این خبر تصریح کرد: ٢٢ شهریور ماه سال جاری طی نامه شماره ٢۵٨٣/۵٠٧/ص/٩٢ جزئیات نحوه پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در سال ۹۲ از طرف شرکت عمران و بهسازی شهری ایران جهت اجرا به ادارات‌کل راه و شهرسازی کشور ابلاغ شد.

وی افزود: مدارک و ضوابط پرداخت تسهیلات در سال ۹۲ مطابق با شیوه‌نامه سال ٩١ بوده و تنها اختلاف ایجادشده سقف پرداخت تسهیلات ساخت مسکن است که امسال تا سقف ٣٠٠ میلیون ریال افزایش یافته است.

فرشادفر بانک‌های عامل پرداخت کننده این تسهیلات را بانک ملی ایران، صادرات، ملت، سپه، رفاه کارگران و تجارت اعلام کرد و گفت: متقاضیان جهت اطلاع کامل از جزئیات شیوه‌نامه می‌توانند به سایت اداره‌کل راه و شهرسازی تهران به‌آدرس www.trudo.ir لینک بافت فرسوده شهری و بخش قوانین و مقررات مراجعه کنند.

به گزارش تسنیم، در شیوه‌نامه پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در بافت‌های فرسوده سال ۹۱ حداکثر سقف وام ۲۵ میلیون تومان برای واحدهای صنعتی‌ساز بود. برای واحدهای نیمه‌صنعتی و سنتی‌ساز هم به‌ترتیب ۲۲ میلیون تومان و ۲۰ میلیون تومان پرداخت شد.

    نظرات