۷۰۰۰ مسکن مهر البرز در مرحله پایانی ساخت

۷۰۰۰ مسکن مهر البرز در مرحله پایانی ساخت

http://www.bananews.ir/مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان البرز از ساخت ۹۰ هزار واحد مسکن مهر در این استان خبرداد و گفت: حدود ۷۰۰۰ واحد در مرحله نازک‌کاری هستند و مابقی واحدها مرحله سفت‌کاری را می‌گذرانند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سعید صابونی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به ساخت ۹۰ هزار و ۴۸۹ واحد مسکن مهر در استان البرز اظهار کرد: حدود ۷۰۰۰ واحد مسکونی در سال گذشته افتتاح شده بود و امسال نیز نزدیک به ۱۰هزار واحد مسکونی مهر در شهر جدید هشتگرد افتتاح شد.

به گفته وی حدود ۱۸ هزار و ۶۲۶ واحد مسکونی مهر در استان البرز در حال ساخت است که صرف‌نظر از واحدهای خود مالک، ۱۰هزار و ۴۴۴ واحد در ماهدشت و ۸۱۸۲ واحد در شهرک ابریشم در حال ساخت است.

صابونی افزود: ۹۰۰۰ واحد مسکونی آماده تحویل نیز منتظر تصمیم‌گیری افزایش وام مسکن مهر از ۲۵ میلیون به ۳۰ میلیون تومان هستند. همچنین ۴۰۰۰ واحد مسکن مهر نیز توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال آماده‌سازی است.

مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان البرز با اشاره به تامین خدمات روبنایی و زیربنایی واحدهای مسکن مهر این استان گفت: چهار باب مسجد،‌ پنج مدرسه و دو کلانتری از سوی وزارت راه و شهرسازی ساخته شده است.

به گفته وی از میان ۱۸ هزار واحد در حال ساخت استان البرز ‌۱۱ هزار و ۵۴۴ واحد مربوط به ماهدشت و شهرک ابریشم است که از این تعداد ۷۰۰۰ واحد در مرحله نازک کاری هستند.

صابونی افزود: استان البرز در تحویل واحدهای مسکونی مهر از برنامه خود جلوتر است و تنها برخی خودمالکان در ساخت و سازها عقب مانده‌اند.

    نظرات