توقف ثبت‌نام مسکن مهر پردیس/ انتقال امتیاز مسکن مهر ممنوع

توقف ثبت‌نام مسکن مهر پردیس/ انتقال امتیاز مسکن مهر ممنوع

http://www.bananews.ir/شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: ثبت‌نام مسکن مهر برای تکمیل ظرفیت در فازهای مختلف شهر جدید پردیس، متوقف شده و انجام نمی‌شود لذا متقاضیان برای ثبت‌نام مراجعه نکنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شرکت عمران شهر جدید پردیس در جدیدترین اطلاعیه‌اش اعلام کرده است که به‌ دلیل تکمیل ظرفیت، متقاضیانی که به هر دلیل فرم ج آن‌ها بررسی نشده است و ثبت‌نام آن‌ها تایید یا رد نشده و به مرحله افتتاح حساب نرسیده‌ است، فعلا امکان بررسی فرم ج و اختصاص شماره حساب به آنها مقدور نیست.

نقل و انتقال امتیاز مسکن مهر ممنوع است

در ادامه این اطلاعیه آمده است،‌ نقل و انتقال امتیاز مسکن مهر، ممنوع است لذا توصیه می‌شود متقاضیان از انتقال و فروش امتیاز مسکن مهر خود خودداری کنند؛ بر این اساس هرگونه تبعات و عواقب ناشی از انجام این امر متوجه متقاضی مسکن مهر و خریدار است.

شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: هرگونه ادعای ثبت‌نام، تایید فرم ج ، افتتاح حساب، تایید شرایط پنج سال سکونت و... که از سوی بعضی از اشخاص حقیقی یا حقوقی یا واسطه‌های خرید و فروش مطرح می‌شود به هیچ وجه صحت ندارد لذا توصیه اکید می‌شود در انجام این امور مراقبت و مواظبت لازم را داشته باشند.

    نظرات