ریزش‌آوار یک ساختمان سه طبقه

ریزش‌آوار یک ساختمان سه طبقه

http://www.bananews.ir/سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش‌آوار یک ساختمان سه طبقه درحال تخریب روی راننده یک بیل‌مکانیکی خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا،در تشریح جزئیات این خبر گفت: حادثه ریزش‌آوار در ساعت ۱۶:۱۴ امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن آتش‌نشانان ایستگاه ۹ به محل حادثه واقع در شهرری خیابان شهید غیبی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل حادثه یک ساختمان سه طبقه در حال تخریب بود افزود: آتش‌نشانان پس از حضور در محل متوجه شدند که یک دستگاه بیل‌مکانیکی در حال تخریب طبقه همکف و طبقه اول ساختمان بوده که ناگهان به علت بی‌احتیاطی دیواره‌های جانبی و سقف طبقه همکف و طبقه اول روی راننده بیل مکانیکی ریزش کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به عملیات آتش‌نشانان برای خروج راننده این وسیله به ایسنا گفت: آتش‌نشانان همزمان با ایمن‌سازی محل اقدام به برداشتن آوار از روی این فرد کردند.

وی افزود: سپس فرد حادثه دیده که یک جوان ۲۷ ساله ایرانی بود را برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

به گفته ملکی آتش‌نشانان در ساعت ۱۶:۴۰ پس از ایمن‌سازی محل و ارائه توصیه‌های کامل به مالک و پیمانکار به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.

    نظرات