هزینه‌های بافت فرسوده در بودجه ۹۳ تهران لحاظ شود

هزینه‌های بافت فرسوده در بودجه ۹۳ تهران لحاظ شود

http://www.bananews.ir/عضو شورای شهر تهران خواستار تدوین بودجه سال آینده شهر پایتخت با لحاظ کردن هزینه‌های مناطق بافت فرسوده تهران شد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محسن سرخو عضو شورای شهر تهران با اشاره به خطر وجود تعداد زیاد ساختمان‌های قدیمی در بافت فرسوده تهران اظهار کرد: ساختمان قدیمی و فرسوده این مناطق خطرساز هستند و به همین دلیل باید برای پایداری آنها فکر اساسی کرد.
محسن سرخو در پانزدهمین جلسه علنی از چهارمین دوره شورای شهر تهران عنوان کرد: متاسفانه بافت فرسوده برای شهروندان تهران دردسرساز شده است.
او تصریح کرد: باید برای بافت فرسوده فکر اساسی کرد؛ چراکه خطر شهروندان را تهدید می‌کند.
او پیشنهاد داد: شورایاری‌ها قبل از اینکه بودجه سال ۹۳ در شورای شهر به تصویب برسد مشکلات و درخواست‌های خود را به شورای شهر ارائه کنند تا ما‌ آنها را لحاظ کنیم.
در ادامه جلسه احمد مسجد جامعی رییس شورای شهر نیز با تاکید بر اینکه شورای شهر مصوبه‌ای را به تصویب رسانده است که نماینده شورایاری‌ها در زمان بودجه نویسی شهرداری‌های مناطق در جلسات حاضر شوند، گفت: این افراد با حضور خود موانع و مشکلات محلات خود را به اطلاع شهرداران مناطق و نواحی می‌رسانند.
محسن پیرهادی دیگر عضو شورای شهر نیز تاکید کرد: تعامل شورای شهر و شورایاری‌ها در لحاظ کردن مشکلات آنها در زمان بودجه نویسی مشکلات را برطرف می‌کند.

    نظرات