وزیر مسکن: بیش از ۹۶ هزار مسکن مهر آماده افتتاح است

وزیر مسکن: بیش از ۹۶ هزار مسکن مهر آماده افتتاح است

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی از آماده افتتاح بودن بیش از ۹۶ هزار واحد مسکن خبر داد و گفت: در پی انجام تعهدات دولت قبلی در ۲۶ استان کشور ۹۶هزار و ۳۶۸ واحد مسکن در قالب تعاونی‌ها، تفاهم‌نامه سه جانبه و خود مالکی آماده افتتاح و واگذاری به متقاضیان است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عباس آخوندی - وزیر راه و شهرسازی- با اشاره به اینکه دولت جدید به تعهدات قبلی پایبند است، اظهار کرد: ۱۷۲۶ واحد مسکونی در کرمان، همچنین در استان‌های کرمانشاه ۱۰هزار و ۲۷۸ واحد، البرز ۱۱هزار و ۲۴۳ واحد مسکن و در استان یزد ۲۴۰۸ واحد شامل تعاونی‌ها، تفاهم نامه سه جانبه و خود مالکی آماده افتتاح است.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: تعداد ۹۶ هزار و ۳۶۸ واحد مسکونی در سراسر کشور تکمیل شده است که علاوه بر استان‌های ذکر شده، در سایر استان‌ها نیز به تدریج طی هفته‌های آینده افتتاح و به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی،‌ آخوندی ضمن بازدید از پروژه‌های مسکن مهر به بررسی دقیق مشکلات و برنامه ریزی برای برطرف شدن آن‌ها میپردازد و پیگیری‌ها را در دستور کار این وزارتخانه قرار می‌دهد.

نظرات