گاز کارخانه‌های سیمان قطع شد

گاز کارخانه‌های سیمان قطع شد

http://www.bananews.ir/مدیر عامل کارخانه سیمان لارستان از جلسه امروز شنبه کارخانه‌های سیمانی مازوت سوز با معاون معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهوری خبر داد و گفت:‌ هنوز مشکل تامین سوخت موردنیاز کارخانه‌های سیمانی مازوت‌سوز حل نشده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علیرضا میرسپاسی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به اینکه در جلسه امروز علاوه بر معاون آقای نوبخت، نمایندگان وزارت نفت، ستاد هدفمندی‌ یارانه‌ها و وزارت صنعت نیز حضور داشتند، گفت: در این جلسه که نمایندگان کارخانه‌های سیمانی مازوت‌سوز هم حضور داشتند بر تامین سوخت مازوت کارخانه‌ها به نرخ گاز تاکید شد.

عضو انجمن کارفرمایان صنعت سیمان ایران گفت: ستاد هدفمندی‌ یارانه‌ها حتی مصوبه‌ای هم در این زمینه تنظیم کرده ولی هنوز ابلاغ نشده است. انتظار ما این است که قیمت مازوت کارخانه‌های سیمانی به نرخ ۷۰ تومان عرضه شود.

مدیرعامل کارخانه سیمان لارستان با اشاره به اینکه هم‌اکنون کارخانه‌های سیمانی مازوت‌سوز به دلیل کمبود سوخت موردنیاز خود عملا با مشکل در تولید مواجه شده‌اند، گفت: در همین حال گاز کارخانه‌های سیمانی به دلیل افت فشار با قطعی مواجه شده است. اگرچه شرکت گاز قبلا در این باره به کارخانه‌های سیمانی هشدار داده بود که ذخیره مناسبی از سوخت تهیه کنند تا در صورت قطع گاز دچار مشکل نشوند.

میرسپاسی گفت: شرکت گاز همچنان در زمینه تامین گاز بخش خانگی را بر بخش صنعت اولویت می‌دهد.

    نظرات