دومین همایش تخصصی معماران در مشهد برگزار می شود

دومین همایش تخصصی معماران در مشهد برگزار می شود

http://www.bananews.ir/دومین همایش از سلسله همایشهای تخصصی معماران با محوریت موضوع "مسکن" در تاریخ ۴،۵ و ۶ دی ماه امسال در مشهد آغاز می‌شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سعیـد ایزدی قائم مقام و معاون وزیر راه و شهرسازی، محمد رضا حسین نژاد معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد، محمد رضا اخوان مدیر کل راه شهرسازی استان خراسان و محمد رضـا رئیسی رئیس سـازمان نظام مهندسی سـاختمان خراسان رضوی به عنوان میهمانان ویژه در این همایش حضـور خواهند داشت.
 این همایش با هدف نکوداشت مفاخر معماری معاصر ایران، تغییر نگاه به مسکن از باور کمی به ارزشهای کیفی، ارتقـاء باور جمعی نسبت به مسکن و فضـای مسکونی و تحقق شعـار سقفی مناسب برای همه در محل هتل پردیسان به مدت سه روز برگزار می‌شود.
همچنین در خصـوص گسترش آموزشهـای تخصصی غیر رسمی در حوزه شهرسـازی و معماری، یک دوره کارگاه ۲۰ ساعته در زمینه‌ مفاهیم کیفی طراحی خانه بر اساس روشهای روز از جمله برنامه‌های این همایش می‌باشد.
به گزارش واحد روابط عمومی رایا،  دکتر سیاوش تیموری عضـو جامعه معمـاران فرانسه در رابطه با خـانه جـایگاه بروز شخصیت به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
شـایان ذکر است، علاقمندان و متخصصـان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی www.rayahb.com مراجعه نمایند.

    نظرات