ابطال مجوز برج ایران‌زمین دو قبضه شد

ابطال مجوز برج ایران‌زمین دو قبضه شد

http://www.bananews.ir/عضو شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات بابک زنجانی مبنی بر ادامه فعالیت پروژه ایران زمین با وجود لغو پروانه ساختمانی آن در شورای عالی شهرسازی گفت: قطعا شورا روی این مساله حساس است و مصوبه باید با جدیت اجرا شده و جلوی این تخلف گرفته شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) غلامرضا انصاری با اشاره به مصوبه شورای عالی شهرسازی و لغو پروانه ساختمانی پروژه ایران زمین گفت: بحثی که در شورا داشتیم ابتدا دفاع از حقوق شهروندی بود حالا سوال این است که چرا تعداد زیادی از ساکنان محله ایران زمین دچار مشکل شده‌اند و براثر رانشی که در منطقه به وقوع پیوست هنوز هم ترک‌هایی مشاهده می‌شود؟ نکته دیگر در مورد پروژه ایران زمین تخلفی است که در پهنه مسکونی صورت گرفته به نحوی که در این پهنه مسکونی دستور ساخت برج داده شده بود؛ ما از سرمایه‌گذاری مشروع دفاع خواهیم کرد، اما اجازه نمی‌دهیم صاحبان سرمایه از موقعیت مالی، اجتماعی و اداری خود سوءاستفاده کنند.
این عضو عضو شورای شهر تهران گفت: هفته گذشته مالک پروژه ایران زمین مصاحبه‌ای را علیه مصوبه شورای عالی شهرسازی انجام داده و در این مصاحبه اعلام کرده که با قدرت کار خود را ادامه می‌دهم. قطعا شورا بر روی این مساله حساس است و مصوبه باید با جدیت اجرا شده و جلوی این تخلف گرفته شود.

    نظرات