تحویل ۳۰۰۰ مسکن مهر پردیس تا پایان سال/ اولویت واگذاری براساس واریز مبلغ

تحویل ۳۰۰۰ مسکن مهر پردیس تا پایان سال/ اولویت واگذاری براساس واریز مبلغ

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از افتتاح ۳۰۰۰ واحد مسکن مهر این شهر تا پایان سال خبر داد و گفت: تحویل واحدهای مسکن مهر فاز نهم پردیس نیز از سال آینده آغاز می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهدی هدایت در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به تحویل ماه به ماه واحدهای مسکن مهر شهر جدید پردیس، اظهار کرد: تحویل واحدهای مسکونی مهر با جدیت ادامه دارد و بر این اساس هزار واحد مسکن مهر پردیس تا پایان دی‌ ماه واگذار می‌شود و همه تعهدات مسکن مهر این شهر تا سال ۹۴ محقق خواهد شد.

وی با تاکید بر تکمیل همه تعهدات دولت قبلی، گفت: تاکنون بخش سنگینی از واحد‌های مسکن مهر پردیس تحویل داده شده و باقی‌مانده واحد‌ها تا پایان سال ۹۴ نیز به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به شرط تحویل واحدهای مسکن مهر مبنی بر تکمیل کلیه‌ خدمات زیربنایی و روبنایی، اظهار کرد: پیش خریداران واحدهای مسکن مهر پردیس تا پایان سال ۹۴ واحدهای مسکونی خود را تحویل می‌گیرند.

به گفته هدایت فاز‌های ۸ و ۱۱ پردیس در حال ساخت هستند که تحویل این واحدها از ابتدای سال ۹۳ آغاز می‌شود و تا پایان سال ۹۴ ادامه دارد و متقاضیان باید توجه کنند که اولویت تحویل واحد‌های مسکن مهر در فاز‌های ۸ و ۱۱ براساس واریز مبلغ و ثبت‌نام متقاضیان است.

به گفته‌ مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در فاز ۱۱ این شهر ۵۰۰۰ واحد مسکونی در حال ساخت است که قرار است هر دو - سه ماه یکبار تعدادی از این واحد‌ها تحویل داده شود.

 در ابتدای اجرای طرح مسکن مهر در شهر جدید پردیس ساخت ۱۳ هزار واحد مسکونی آغاز شد که از شهریورسال گذشته ۸۰ هزار واحد نیز در سه فاز پنج، هشت و انجمن انبوه‌سازان در نظرگرفته شد که گفته می‌شود تحویل این ۸۰ هزار واحد از سال آینده آغاز می‌شود.

    نظرات