زیرساخت‌ها باید تقویت شود تا در بحران‌های بزرگتر دچار مشکل نشویم

زیرساخت‌ها باید تقویت شود تا در بحران‌های بزرگتر دچار مشکل نشویم

http://www.bananews.ir/استاندار مازندران گفت: زیرساخت‌ها باید تقویت شود تا در بحران‌های بزرگتر هم دچار مشکل نشویم‌.

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار در جلسه مدیریت بحران رامسر ضمن تقدیر از همت مسئولین این شهرستان، از جمله امام جمعه‌ی شهرستان، فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی، با بیان این که مشکلات ایجاد شده‌ی ناشی از بارش سنگین برف به دلیل زیرساخت‌های این منطقه است، خاطر‌نشان کرد: باید زیر‌ساخت‌ها را به گونه‌ای بسازیم تا در مقابل بحران‌های بزرگتر هم ایستادگی کنیم.

استاندار با اشاره به این که بخش اعظم مشکلات بوجود آمده به خاطر مشکلات ناشی از را‌ه‌هاست که زمینه بروز دیگر مسایل را بوجود آورده است، یاد‌آور شد: جاری بودن گاز در منطقه موجب شد تا مشکلات بوجود آمده حادتر نشود.

فلاح بر برآورد خسارات کشاورزی منطقه تاکید کرد و گفت: در آینده نزدیک باید اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.

نماینده عالی دولت در استان، ضمن تقدیر از حضور ائمه جمعه در کلیه مراحل مدیریت بحران در غرب استان، افزود: هم امام جمعه رامسر و هم امام جمعه تنکابن، طی این دو روز حضور ارزشمندی داشتند و تاکیدات و تذکرات آنان برای ما دلگرم کننده بود.

‌در جلسه مدیریت بحران رامسر، جعفری نسب، فرمانده نیروی انتظامی استان، محمد پور، رییس سازمان صنعت و معدن، عظیمی، رییس سازمان جهاد کشاورزی، فرماندار و امام جمعه رامسر و برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی حضور داشتند.

    نظرات