آغاز فروش اینترنتی بلیت اتوبوس‌های بین‌شهری از ۱۱ اسفندماه

آغاز فروش اینترنتی بلیت اتوبوس‌های بین‌شهری از ۱۱ اسفندماه

http://www.bananews.ir/در آستانه نوروز ۹۳ و آغاز سفرهای نوروزی، پیش‌فروش اینترنتی بلیت اتوبوس‌‌های بین‌ شهری از ۱۱ اسفند امسال و پیش‌ فروش حضوری بلیت اتوبوس در سراسر کشور به طور همزمان از ۱۸ اسفندماه آغاز می‌شود.

به گزارش بنانیوز ؛ محسن حاجی‌اسماعیلی با اعلام این خبر افزود: متقاضیان می‌توانند برای خرید بلیت اینترنتی به نشانی www.mosaferyar.ir و یا www.payaneh.ir و همچنین سایر سایت‌های ‌استانی و سایت‌های اختصاصی شرکت‌های حمل و نقل مسافر مراجعه کنند.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: پیش‌فروش حضوری بلیت در محل پایانه‌های عمومی مسافر و همچنین دفاتر مرکزی و دفتر فروش بلیت شرکتهای مسافربری تعدادی از دفاتر متمرکز در سطح شهر صورت می‌گیرد و نظارت بر نحوه عملکرد آنها توسط بازرسان ادارات کل استانی انجام می‌شود.

وی با اعلام این که ۱۱۰۰ دفتر در پایانه‌ها و مراکز شهری خدمات سفرهای نوروزی را به مسافران ارایه می‌دهند، افزود: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده در زمینه به‌کارگیری حداکثر ظرفیت ناوگان تحت پوشش شرکت‌ها و مؤسسات حمل و نقل مسافربری، تعداد ۱۹ هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس که غالبا از نوع VIP و ویژ هستند، ۳۵ هزار و ۹۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۳۵ هزار و ۸۰۰ دستگاه سواری کرایه به منظور جابه‌جایی مسافران نوروزی تأمین و تجهیز شده‌اند.

حاجی‌اسماعیلی طرح جابه‌جایی مسافران نوروزی را از ۲۵ اسفندماه تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۳ اعلام کرد و افزود: طرح ارتقای ایمنی سفرهای نوروزی مشتمل بر تمهیدات لازم در جهت سرویس‌دهی مناسب و مطلوب به هم‌وطنان عزیز از سوی این سازمان تهیه و جهت اجرا به کلیه ادارات حمل و نقل و پایانه‌های سراسر کشور ابلاغ شد و امید است با همکاری سایر سازمانهای خدمات‌دهنده به مسافران در جاده‌ها، امر جابه‌جایی روان و ایمن مسافران در ایام نوروز فراهم شود.

    نظرات