نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی در نوروز/ افزایش ظرفیت ۱۰۰۰ صندلی هواپیما

نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی در نوروز/ افزایش ظرفیت ۱۰۰۰ صندلی هواپیما

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه یکهزار صندلی نیز به صندلی هواپیماهای کشور اضافه شده است، گفت: تمام تلاش خود را به‌کار می گیریم تا با نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی در ایام نوروز هموطنان ایمن سفر کنند.
به گزارش بنانیوز(Bananews.ir)،عباس آخوندی در بازدید از پایانه های جنوب و غرب در شهر تهران، اظهار داشت: ۶۴۹ راهدارخانه برای اسکان مسافران نوروزی در شرایط غیرعادی جوی و یک هزار و ۳۷۵ گروه زمستانی و نوروزی در بیش از ۲۱۰ هزار کیلومتر از راه‌های کشور مستقر شده اند.

وزیر راه و شهرسازی افزود: آماده سازی پایانه‌های مرزی جاده‌ای دارای تردد مسافران خارجی نوروزی، آمادگی کامل و تجهیزات مراکز پیش فروش بلیت در سطح کشور، بکارگیری حدود ۱۹ هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس ، ۳۵ هزار و ۹۰۰ دستگاه مینی بوس و ۳۵ هزار و ۸۰۰ هزار دستگاه سواری کرایه از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی با بیان اینکه در بخش دریا نیز پیش بینی می شود ۶ میلیون مسافر جابجا شود، اظهار داشت: یک هزار صندلی نیز به صندلی هواپیماهای کشور اضافه شده است.

آخوندی با اشاره به بخش حمل و نقل ریلی در نوروز امسال، گفت: در بخش ریلی نیز در مسیر مشهد - تهران ۷ درصد و در بقیه مسیرها ۳ درصد به ظرفیت صندلی قطارها افزوده شده است.

گفتنی است؛ وی در این بازدید بر شیوه فروش بلیت سفرهای نوروزی مشکلات مسافران و همچنین رانندگان نظارت کرد و دستور رفع برخی از مشکلات را داد.

مهر

    نظرات