عوارض آزادراه‌ها به‌طور متوسط ۳۰ درصد گران شد

http://www.bananews.ir/دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی با اشاره به اینکه افزایش نرخ عوارض آزادراه‌های کشور کمتر از ۳۰ درصد بوده است، گفت: باید یک طرح جامع در بخش زیرساخت‌های کشور تهیه شود.

به گزارش بنانیوز(Bananews.irعلی آزاد با اشاره به افزایش متوسط کمتر از ۳۰ درصدی نرخ عوارض آزادراه ها، اظهار داشت: با توجه به تورم ۴۵ درصدی در کشور بازهم عوارض کمتر از نرخ تورم تعیین شده است.

وی با بیان اینکه برای کمک به مسایل کشور باید همه مردم و بخش خصوصی کمک کنند، گفت: دولت به تنهایی قادر به اجرای زیرساخت‌ها نیست؛ بنابراین به حضور بخش خصوصی نیاز است تا این پروژه ها ساخته شود.

دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی با بیان اینکه ما باید قبول کنیم که شرکت های سرمایه گذار کسب سود معقول داشته باشند، بیان کرد: باید یک طرح جامع برای کشور تهیه شود که همه گروه ها آن را قبول داشته باشند تا در آینده براساس آن ساخت زیربناها انجام گیرد.

آزاد با اشاره به اینکه متاسفانه در دوره هایی مسئولان اعتقادی به طرح جامع نداشتند، اظهار داشت: نبود طرح جامع ضربه های زیادی را به بخش عمرانی کشور وارد کرد و برخی از پروژه ها در حالی اجرا شد که مسئولان به دنبال تعهد ادامه ساخت آن در آینده نبودند.

مهر

    نظرات