تخفیف ۳۰ درصدی بهای بلیت قطار شرکت های ریلی از ۱۶ فروردین

تخفیف ۳۰ درصدی بهای بلیت قطار شرکت های ریلی از ۱۶ فروردین

http://www.bananews.ir/مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه آهن با اعلام آمادگی راه آهن برای دور دوم سفرهای نوروزی از تداوم تخفیف حداکثر۳۰ درصدی بهای بلیت برخی شرکت های ریلی از روز ۱۶ فروردین خبر داد.

به گزارش بنانیوز(Bananews.irمرتضی جعفری مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه آهن با اشاره به حجم مسافر جابه جا شده در دور اول سفرهای نوروزی گفت: در دور اول در مجموع یک میلیون و ۲۰۷ هزار مسافر جابه جا شده است.

وی با بیان اقدامات صورت گرفته از ابتدای سفرهای نوروزی افزود: ظرفیت ایجاد شده در این ایام یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر صندلی بوده که حجم قابل توجهی از آن در دور اول مورد استفاده قرار گرفته است.

مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه آهن از اعلام آمادگی شرکت های ریلی به منظور تخفیف در بهای بلیت حداکثر تا ۳۰ درصد خبر داد و گفت: در حال حاضر چند شرکت از جمله شرکت ریل ترابر سبا و شرکت راه آهن شرقی بنیاد در این مورد آمادگی خود را اعلام کرده اند و این روند پس از ایام نوروز نیز ادامه خواهد داشت.

وی همچنین در خصوص سامانه اطلاع رسانی و پاسخگویی به شکایات (۵۱۴۹) تصریح کرد: از ابتدای دور اول سفرهای نوروزی به طور متوسط روزانه تعداد ۸۰۰ پیامک به این سامانه ارسال شده که شکایات مربوط به خدمات به صورت آنی و سایر موارد در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی شده است.

 

باشگاه خبرنگاران جوان

    نظرات