برخورد با تعاونی‌های متخلف در مسکن مهر/ انتخاب نماینده از دو وزارتخانه

برخورد با تعاونی‌های متخلف در مسکن مهر/ انتخاب نماینده از دو وزارتخانه

http://www.bananews.ir/

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر با اشاره به اینکه تخلفات تعاونی ها در مسکن مهر پیگیری می شود، گفت: دستورالعملی در این رابطه در حال تهیه است.

به گزارش بنانیوز(Bananews.ir احمد اصغری مهر آبادی در خصوص وضعیت تعاونی های مسکن مهر در شهر جدید پرند، اظهار داشت: نمایندگانی از سوی وزاری راه و شهرسازی و وزارت تعاون برای رسیدگی به تخلفات تعاونی‌ها مشخص شده اند.

وی با بیان اینکه تخلفاتی در حوزه تعاونی‌ها صورت گرفته و دستورات لازم به نمایندگان داده شده است، بیان کرد: این تخلفات در حال رسیدگی است و امیدواریم که در سال جاری آنها را برطرف کنیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر با اشاره به اینکه در حال حاضر هم مشکل اغلب این تعاونی‌ها برطرف شده است، گفت: برخی از تعاونی‌ها در چند سال گذشته تخلفات زیادی داشتند که در حال بررسی آنها هستیم و بطور حتم با آنها برخورد خواهد شد.

مهرآبادی با بیان اینکه دستورالعملی در این خصوص تهیه شده است، افزود: این دستورالعمل در مرحله نهایی شدن است که پس از بررسی‌های لازم برای این بخش از مسکن مهر اجرای می‌شود.

برخی از تعاونی‌های مسکن مهر در شهر جدید پرند هنوز پس از گذشت ۵ سال واحدها را به خریداران تحویل نداده‌اند و هر بار هم درخواست پول بیشتری از متقاضیان دارند.

 

مهر

 

 

 

    نظرات